Aşk ve Mavi Elmas Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (İpek Tuzcuoğlu)

Cuma günlerinin en sevilen dizilerinden birisi olan Aşk ve Mavi dizisine kadroyu güçlendirmek için yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.. Aşk ve Mavi Elmas Kimdir? sorusuna bu içerikte cevap vereceğimiz gibi Elmas rolündeki oyuncunun Gerçek Adı Bilgileri nedir Aşk ve Maviye gelen Elmas karakteri kimdir nasıl bir rolde olacak sizler için yanıtlıyoruz..

Aşk ve Mavi Elmas rolündeki oyuncunun gerçek adı (İpek Tuzcuoğlu)dur.. Çekimleri Kapadokyada çeşitli ilçelerde ama özellikle Ürgüp’te devam eden Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölümü 30 mart cuma akşamı yayınlanacak. Aşk ve Mavi oyuncu kadrosuna sevilen bir oyuncu olan ve daha önce bir çok dizide rol alan İpek Tuzcuoğlu katıldı yeni bölümde..

İpek Tuzcuoğlu Diziye kilit bir rolle giriyor ve Aşk ve Mavi dizisinde Elmas karakterine hayat veriyor. Elmas dizide oldukça önemli bir rolde oynayacak ve sürekli göz önünde olacak. Daha önceki sezonlarda Asmalı konak dizisinde oynadığı için hem bölgeyi çok iyi biliyor hemde konak dizilerinin çok yakından takipçisi olan bir oyuncu İpek Tuzcuoğlu..

Aşk ve Mavi Elmas rolünü oynayacak olan İpek hanım dizideki rolü hakkında şunları ifade etti: “2 sezondur çekimleri devam eden bir diziye girdim. Birçok usta isimle aynı kadroda yer almam beni mutlu etti. Diziye kilit bir rolle giriyorum. Bakalım Elmas dizide neleri değiştirecek? Ayrıca Kapadokya gibi özel bir belde de çalışmak keyif verici” dedi. Asmalı konak dizisi ile oldukça meşhur olmuştu..

İpek Tuzcuoğlu’nun da yer alacağı Aşk ve Mavi’nin  yeni bölümü yani 59. Bölümü 30 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek. Aşk ve Mavi Elmas Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nedir instagram bilgileri hakkında detaylar gibi sorulara hemen yanıt verdik bir de özel hayatından kısaca bahsedelim:

İpek Tuzcuoğlu, 11 Kasım 1971 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. İpek Tuzcuoğlu, 16 yaşında İzmir Devlet Tiyatrosu’nda dansçı kadrosunda başladığı oyunculuk deneyimlerine bir çok dizide devam etmiştir. Dizileri :

2013 – Herşey Yolunda Merkez
2010-2011 – Dürüye’nin Güğümleri
2004 – Ah Be İstanbul
2002 – Asmalı Konak
1999 – Aşkın Dağlarda Gezer

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mart 2018