Aşk ve Mavi Feride Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ayça Koptur)

Aşk ve Mavi Feride Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ayça Koptur) Aşk ve Mavi dizisi NTC Medya yapımcılığında ekrana geliyor. Yönetmenliğini Hakan Arslan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu da Gül Abus Semerci yazıyor. Aşk ve Mavi dizisi oyuncuları Keremcem, Burcu Kıratlı, Cüneyt Mete, Nur Yazar ve Ayşegül Ünsal.

Aşk ve Mavi dizisi önceki bölümde başrol oyuncusunu kaybetmişti. Emrah dizide senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Diziden kendi isteği ile ayrılan Emrah artık şarkı ve konser çalışmalarına dönmek istediğini söylemişti.

Emrah’tan dolayı boşalan Aşk ve Mavi kadrosunu Keremcem doldurdu. Keremcem diziye üvey kardeş olarak katıldı. Anneler farklı babalar aynı olan  yani göreçki kanı taşıyan Keremcem diziye katılıp tüm ailenin hayatını değiştirmeye geliyor. Aşk ve Mavi dizisi  yeni sezonunda yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Aşk ve Mavi dizisine Keremcem Yaman rolü ile dizi katıldı. Keremcem’in ardından diziye Feride karakteri ile katılan yeni bir oyuncu daha var. Feride karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı da Ayça Koptur.

Aşk ve Mavi Feride Kimdir? Feride rolündeki Ayça Koptur Kimdir bilgileri;

1994 doğumlu olan Ayça Koptur Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında eğitim görmektedir. Nova, Alliance Sigorta, Pttcell ve Hemenisbul.com gibi markaların reklamlarında rol aldı. Sosyal medya da ünlü olan bir isimdir. Aşk ve Mavi dizisinde Feride karakterini canlandıracak olan oyuncu Ayça Koptur sosyal medyada videolar yayınlamaktadır.

Ayça Koptur Salih Kuşu, Oldu Teşekkürler ve Hayat Ağacı dizilerinde rol aldı. Son olarakta Show Tv’de yayınlanan Yılanların Öcü dizisinde oynadı. Beyaz Show programında yayınlanan skeçlerde rol aldı. Reklamlarda çokça yer alan oyuncu genel olarak filmlerde seslendirme yapmaktadır.

Aşk ve mavi feride kimdir

Aşk ve Mavi dizisinde de Feride karakterini canlandıracaktır. Feride Kimdir? Yeni bilgiler geldikçe konumuz güncellenmektedir. Aşk ve Mavi dizisi Feride rolündeki Ayça Koptur hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2018