Aşk ve Mavi Gülay Kimdir? Faysalın Kardeşi olarak Diziye Giren Gülay Bilgileri

Atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olan dizilerden biri olan Aşk ve Mavide Gülay karakteri ile bir oyuncu daha diziye dahil oldu. Gülay rolü Faysalın kız kardeşi aynı zamanda Mavinin de arkadaşıdır. Ancak hamile olduğunu öğrenince kimden hamile kaldığını anlamaya çalışan Faysal kardeşi Gülaya bağırıp çağırınca Gülay itiraf eder.

Aşk ve Mavi Gülay Kimdir? Faysalın Kardeşi olarak Diziye Giren Gülay Bilgileri merak konusu oldu. Aşk ve Mavide Mavinin arkadaşı olan ve Faysalında kardeşi rolündeki Gülay Cemal Göreçkiden hamile kaldığını söyleyince ortalık yeniden kızışacak. Peki Gülay karakteri kimdir? Gülay karakterini canlandıran oyuncu Merve Dağlı isimli oyuncudur.

Aşk ve Mavi Gülay diziye renk katacak. Merve Dağlı Faysalın Kardeşi olarak Diziye Giren Gülay Cemalin kendisini hamile bıraktığını söyleyince Faysal tüm kozları eline alır ve Göreçkilerin üzerine daha güçlü gitme fırsatı bulur. Zaten kardeşinin trafik kazasında ölmesini hazmedemeyen Faysal bakalım Cemale ne yapacak merak konusu oldu. Aşk ve Mavi Dizimize Yeni Dahil Olan Oyuncular Ferit Kaya Merve Dağlı Aydın Orak

Aşk Ve Mavi Gülay Merve Dağlı Kimdir?

1985 yılı İstanbul doğumlu oyuncu, eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü okuyarak tamamladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünü tamamlamıştır.

Siz Aşk ve Mavi Gülay rolü Merve Dağlıyı nasıl buldunuz beğendiniz mi diziye renk katar mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. İşte son fragman : Aşk ve Mavi 38. bölüm fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=rtC7BVHxqJk

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk ve Mavi Gülay Kimdir? Faysalın Kardeşi olarak Diziye Giren Gülay Bilgileri (3 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2017