Aşk ve Mavi Kaan Kimdir Gerçek Adı Yaşı İnstagramı Oynadığı Diziler

Aşk ve Mavi Kaan Kimdir Gerçek Adı Yaşı İnstagramı Oynadığı Diziler.. Aşk ve Mavi dizisine yeni katılan genç ve yakışıklı oyuncu Kaan Kimdir? Kaan diziye yeni yeni giriyor ama Pembe’nin planları tutarsa yakında onları Sevda ile sevgili olarak görebiliriz. Aşk ve Mavi dizisinde Kaan Sevda’yı seviyor. Ancak o evli olduğu için yakınlaşamıyor. Duygularını Sevda’ya açamıyor. Ancak Pembe duruma el atıyor.  Kaanla görüşüyor ve Sevda’nın onu sevdiğini söylüyor. Eğer Kaan’da Sevda’yı seviyorsa duruma el atmasını söyleyip Kaan’ı ve duygularını harekete geçiriyor.

Pembe konağa geri dönüyor. Konağa gelince de işleri karıştırmaya kaldığı yerden devam ediyor. Pembe Kaan’ı davet eder ancak Mavi davet etmiş gibi gösteriyor. Kaan’ın bağ evine Sevda’yı görmeye gelmesi de başta Safiye olmak üzere herkesi çıldırtır. Bakalım bundan sonra Kaan karakteri ile Sevda arasında neler olacak? Kaan Sevda’ya duygularını açınca Sevda karşılık verebilecek mi? İlyas var Sevdanın eşi ama kabusu. O bu duruma nasıl bir tepki verecek? İlyas ve Sevda yakında boşansın ve Sevda Kaan’la sevgili olsun ister misiniz? Yoruma yazabilirsiniz. Senaristler duygularınıza tercüman olur belki de.

Ntc Medya yapımcılığında atv de yayınlanan Aşk ve Mavi yeni oyuncusu Kaan. Kaan rolünü kim canlandırıyor. Genç ve yakışıklı oyuncuyu daha önce herhangi bir dizi ile ekranlarda gördük mü? Aşk ve Mavi Kaan bilgileri resimlerini sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=xDMHus6YV80

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017