Aşk ve Mavi Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler kim söylüyor

Aşk ve Mavi şarkısı Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler kim söylüyor diye merak edenler dizihaberi.tv sitemize hoş geldiniz. Aşk ve Mavi dizisi 49. bölümün 2. fragmanında güzel bir şarkı çalıyor. Emrahın dizisinde Emrah dışında söylenen şarkılar oldukça ilgi görüyor ama bu şarkı hiç bilinmedik bir sesin söylediği şarkı.

Aşk ve Mavi dizisinde çalan Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Adıma sela vermeyin Öldüğümü bilmesinler, Gömün dağların başına Yamacından geçmesinler Derdim ile bir kefene Girdiğimi bilmesinler diye devam eden şarkıyı seslendiren kim hangi sanatçı söylüyor diye merak edenler için hemen cevap verelim.

19 Ocak 2018 Cuma akşamı Aşk ve Mavide çalan şarkıyı söyleyen kim: Aşk ve Mavi dizisinde Öldüğümü bilmesinler isimli şarkıyı seslendiren sanatçımız Mümin Sarıkayadır. Aşk ve Mavi dizisinde daha önce de şarkıları çalınan Mümin Sarıkaya‘nın eşsiz yorumu ile söylediği Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler şarkısını uzunca dinlemek için de sitemizde sizlere hem sözlerini hemde tamamı vermek istiyoruz:

Mezarıma taş dikmeyin
Toprağıma gül ekmeyin
Adıma sela vermeyin
Öldüğümü bilmesinler

Gömün dağların başına
Yamacından geçmesinler
Derdim ile bir kefene
Girdiğimi bilmesinler

Aşk ve Mavi 19 ocak 49. bölüm şarkısı sözleri Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler kim söylüyor

https://www.youtube.com/watch?v=g_ixGLRLzYE

Aşk ve Mavi Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler kim söylüyor şarkısı türküsünün tamamını buraya ekleyeceğiz. Mp3 olarak dinlemek veya mp4 formatında indirmek isterseniz veya cep telefonunuza indirip müzik olarak dinlemek isterseniz buraya ekleyeceğiz çok yakında. Lütfen takipte kalınız.

Ayrıca yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.  Aşk ve Mavide Mümin Sarıkayanın söylediği Öldüğümü bilmesinler sözleri müziği hakkında sizinde fikirlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk ve Mavi Mezarıma taş dikmeyin Toprağıma gül ekmeyin Öldüğümü bilmesinler kim söylüyor (10 Yorum)

  1. annesinin ölümüne sebep oldu ali akıllıysa maviyi boşar herşey 1 inci bölümle başladıartık maviyi boşasın boşasın boşasın artık

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018