Aşk ve Mavi Sinem Kimdir? Mavinin Arkadaşı Rolündeki Kız Kimdir?

İlk sezonu ile oldukça başarılı bir yayın hayatı geçiren Aşk ve mavi 2. sezonda da bomba gibi geliyor. Kapadokya’nın büyülü atmosferinde çekilen Aşk ve mavi dizisinin kadrosuna genç bir oyuncu daha katıldı. Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrolünde oynadıkları bu mistik dizinin yeni oyuncusunun adı Yağmur Aydan

Yağmur Aydan ismini daha önce Kehribar dizisinden hatırlayanlarınız olmuştu. Orda da oldukça güzel bir iş çıkarmı ve adından oldukça fazla söz ettirmişti. Yağmur Aydan Yeditepe Üniversitesi son sınıftan sonra aldığı oyunculuk derslerinin ardından önce Kehribarda şimdide “Aşk ve Mavi” dizisinde Burcu Kıratlı’nın oynadığı Mavi’nin arkadaşı rolüyle katıldı.

Aşk ve Mavi Yeni Sezonda Diziye Gelen Mavinin Arkadaşı Rolündeki Kız Kimdir? Dizinin yeni sezonda öne çıkan oyuncuları arasında yer alacak olan 23 yaşındaki Yağmur Aydan, daha önce yine atv’de ekrana gelen Gürkan Uygun’un başrol oynadığı “Kehribar” dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri çekmişti.

Peki Aşk ve Mavi 2. Sezonda Diziye Gelen Mavinin Arkadaşı Yağmur Aydan Kimdir?

Aşk ve Mavi Sinem Kimdir? Yağmur Aydan

Yağmur Aydan 1.80 cm’dir.

Adı soyadı: Yağmur Aydan
Yaşı: 24 (15.11.1993)
Boyu: 1.80 cm
Kilosu: 61 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
Göz Rengi: Kahverengi


1993 yılında Adana’da doğan Yağmur Aydan, Yeditepe Moda Tasarım Bölümü 4. sınıf öğrencisidir. 2015 Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve birincilik elde etmiştir. Kehribar dizisi Yağmur Aydan‘ın ilk deneyimi olmuştu, Aşk ve Mavi dizisinde Burcu Kıratlının arkadaşı yani mavinin arkadaşı rolünde girecektir.

Aşk ve Mavi Sinem Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version