Aşk ve Mavi Yaman Kimdir Keremcem Bilgileri

Aşk ve Mavi Yaman Kimdir Keremcem Bilgileri… Aşk ve Mavi dizisi yeni bölümünde dizinin başrol oyuncusu olan Ali ölerek diziden ayrılıyor. Emrah’ın diziden ayrılacağı yeni sezon başlarken belliydi. Sezonun ilk bölümlerinde yer alan Emrah anlaşması da bittiği için artık Aşk ve Mavi dizisinde oynamayacak.

keremcem yaman olarak aşk ve maviye katıldı

Aşk ve Mavi dizisinde Ali karakterini canlandıran Emrah artık konserlere turnelere yönelecek. Dizi oyunculuğuna ara verecek. Aşk ve Mavi dizisinde Ali’nin ayrılmasından sonra oluşan boşluğu dolduracak isim belli oldu. Aşk ve Mavi dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Yaman karakteri ile Aşk ve Mavi dizisine girecek olan oyuncumuz Emrah gibi şarkıcı olan Keremcem. Aşk ve mavi dizisinde Keremcem hangi rolde oynayacak? Keremcem’in bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Aşk ve Mavi dizisinde son bölümde Mavi Yüksel’le hesaplaşmaya gitmişti. Son anda ölümün eşiğinden uçurumdan kurtulmuştu. Ali bu olanları duyunca Yüksel’le iş ilişkisini de keser ve Mavi’nin üzülmemesi için Mavi’nin yanında olur.

Yüksel bunu duyunca çılgına döner ve Göreçkileri alt üst etmek için yeni bir adım atar. Cemal ile anlaşır ve yeni planlar yapar. Ali kendilerini bu zor duruma düşüren kişiyi araştırmaya başlar. Bu olayların arkasında Cemal olduğunu öğrendi mi?

Aşk ve Mavi dizisinde yeni bölüm fragmanında Ali kafasını taşa çarpıp yerde yatıyor ve gözleri açıktı. Cemal ise başında ağlıyor, sen ölme ben ölüyüm diyordu. Aralarında çıkan tartışma sonucu Cemal Ali’yi itiyor ve Ali kafasını taşa çarparak düştü.

Aşk ve mavi yeni bölümünde Ali ölerek diziye veda ediyor. Emrah diziden ayrılıyor yerine Keremcem dahil oluyor. Aşk ve mavi dizisi yeni bölümde diziye dahil olan Keremcem Yaman karakteri olarak geliyor. Aşk ve mavi dizisinde Yaman karakteri kim olacak? Yaman Aşk ve mavi dizisinde Mavi’nin yeni sevdiği isim mi olacak? Yoksa Göreçkileri kurtaran isim mi olacak? Henüz belli değil Yaman karakteri ile ilgili bilgileri de sizlerle konumuzda paylaşacağız.

 

Aşk ve Mavi dizisi Keremcem Kimdir? Keremcem 1977 Muğla Milas’ta dünyaya geldi. Lise yıllarında gitarla tanışan şarkıcı ilk bestesi olan Elimde değili 1996’da çıkardı. Yonca Evcimik ile tanıştıktan sonra 2001 yılında İstanbul’a geldi ve Aykut Gürel ile tanıştı. 2003 yılında Ege Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun oldu. 2004’te Aykut Gürel ile çalışmaya başladı. 2005 yılında ilk albümü olan Eylül’ü çıkardı. Pardesü ve Aşk Oyunu gibi çok sevilen şarkılar söyledi. Albümü sayesinde Altın Kelebek En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülü aldı.

2005 yılında Keremcem ilk olarak Aslı ile Kerem dizisinde başrol oynadı. Aşk Oyunu dizisi ile herkes tarafından tanındı. Broadway’den İstanbul’a adlı müzikalde sahne aldı. Yeni albümü olan Aşk Bitti’yi çıkardı. Albümde bulunan Aşk Bitti ve Aman Aman adlı şarkıları çok sevildi.

2006 yılında Çirkin Ördek Yavrusu animasyon komedisinde bir ördeği seslendirdi. 2009 yılında Dokun albümünü çıkardı. 2009 senesinde askere gitti. 323.Kısa Dönem olarak Ocak 2010 tarihinde askerliğini tamamladı. Şarkıcılığa geri döndü.

16 Mayıs 2014 İksir: Dedemin Sırrı sinema filminde rol aldı. 13 Kasım 2014 Seda Güven ile Paris’te evlendi. 9 ay sonra 2015 yılında boşandılar. Keremcem Aşk ve Mavi dizisinde Yaman karakterini canlandıracak. Keremcem bilgileri sizlerle paylaştık. Keremcem’in Yaman karakterini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2018