Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Diziye Gelen ve Ayrılan Oyuncular Kimler?

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Diziye Gelen ve Ayrılan Oyuncular Kimler? Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon için hazırlıklar tamamlanıyor. Aşk ve Mavi yeni sezon çekimlerine çıkıldı. Yeni oyuncularda diziye dahil olmaya başladı.  Aşk ve Mavi dizisinin 3. sezonuna hazırlanırken diziye Fatih, Gecenin Kraliçesi, Emret Komutanım gibi dizilerde yer alan Seda Akman dahil oldu.

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Diziye Gelen Oyuncular Kimler?

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezonda diziye ilk katılan oyuncu SEDA AKMAN oldu.. Seda Akman Aşk ve Mavide hangi rolde oynayacak hangi karaktere hayat verecek? Seda Akman Aşk ve Mavi dizisindeki karakteri ne olacak?

 

Aşk ve Mavi dizisi sezon finalinde neler olmuştu hatırlayalım; Aşk ve Mavi dizisi sezon finalinde Hasibe oğlu Ahmet’i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrendi. Hasibe artık Cemal’in sonunu kendi elleriyle hazırlamak istiyor. Cemal ise kaçmanın yollarını arıyor. Ali ve İsmet ameliyata giriyor. Ancak bu ameliyattan sağ çıkabilecekler mi? Mavi merdivenlerden düşerek bayılıyor. Bebeğini düşürecek mi?

Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonda katılacak olan Seda Akman kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Seda Akman 1978 Kütahya doğumludur. Üniversiteyi Ankara Bilkent Üniversitesinde okudu. Oyunculuk eğitimi aldı. 1998 de Miss Palmolive güzeli seçildi. Ülkemizi temsil ettiği güzellik yarışmasında da 4. olmuştur. Ankaradan sonra hayatına İstanbul’da devam eder. Number One Tv de program sunuculuğu yaptı. 2003 yılında oyunculuğa başlar. İlk dizisi Ölümsüz Aşk’tır. Sonrasında rol aldığı diziler Aşk Yolu, Emret KOmutanım, Kanlı Düğün, Annem, Böyle Bitmesin, Behzat Ç, Acil Servis ve Sen Benimsin dizilerinde rol aldı.

 

Aşk ve Mavi de Yüksel karakterini canlandıracak olan Seda Akman daha önce bir çok dizide rol almış başarılı bir oyuncudur. Aşk ve Mavi Yüksel karakteri ile Seda Akman daha öncekilerden çok farklı bir dizi konseptinde rol alacak. Aşk ve Mavi Yüksel hangi rolü oynayacak derseniz kendinden emin bir iş kadınını canlandırıyor Aşk ve Mavide..

Aşk ve Mavi Yüksel kimdir?

Yeni sezon çekimlerinin başlamasıyla diziye Yüksel karakteriyle Seda Akman dahil oldu. Aşk ve Mavi’ye evet demesinin en önemli sebebinin oynayacağı karakter olduğunu söyleyen Akman, “Yüksel, hayatta sahip olduklarını zorluklarla kazanmış, hırslı ve saplantılı bir kadın. Bu rolün hem hayatıma, hem mesleğime büyük bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca, bu işin Kapadokya’da çekiliyor olması da beni cezbetti. İlk kez şehir dışında bir dizi de çalışıyorum. Bunu tecrübe etmeliydim” dedi.

Aşk ve Mavi Yüksel kimdir

Atv’nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’nin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni gelen oyunculardan Yüksel dikkat çekerken yeni 3. sezonuyla yine Kapadokyada dizi devam edecek.. Aşk ve Mavi’nin yeni 3. sezon Fragmanı nasıl buldunuz? Bu sezon kimler izlemeyi düşünüyor??
Aşk ve Mavi Yüksel kimdir yeni oyuncu bilgileri

 

 

AŞK VE MAVİ DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜNDE KEREMCEM DAHİL OLUYOR. KEREMCEM YAMAN KARAKTERİ İLE DİZİDE…BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Diziye Gelen ve Ayrılan Oyuncular Kimler? (1 Yorum)

  1. ❤️AŞK VE MAVİ❤️DİZİSİ GÖZEL DİZİNİN GÖZELİKİ OYUNCULARDA AŞK VE MAVİ DİZİSİN OYUNCULARI DEYİŞMESİN BAŞ KEHRAMANLARI ÇOK GÖZEL SANKİ AŞK VE MAVİ ONLARA GÖZELİK BEKŞ EDİR EMRAN GÖZEL OYUNCUDU ONUN OYNADIĞI DİZİLER HER ZAMAN GÖZEL OLUR EMRAH DİZİDEN GEDERSE DİZİ FİNAL YAPSIN DİZİNİN KEDERİ GÜLÜŞÜ YANAŞI DİZİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİREM YÖNETMENE YENİ GÖZEL SENARYOLARLA AŞK VE MAVİ DİZİSİNE YOL GÖSTERMESİN VE YARAŞIK VERMESİN ARZU EDİREM

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018