Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak İşte Tarihi (Atv)

Sezon finallerinin art arda geldiği bu günlerde Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak Tarihi belli mi (Atv) ekranlarındaki sevilen dizi hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Cuma akşamları Atv’de devam etmekte olan aşk ve mavi dizisi 69. bölümü ile 8 Haziran Cuma günü sezon finali yaparak uzun bir ara verecek ekrana. ATV kanalında iki sezondur oldukça iyi izlenen ve cuma günlerine damga vurarak çok iyi reytingler alan aşk ve mavi dizisi 2. sezonu 8 Haziran Cuma günü sezon finali ile tamamladı.

Dizi biter bitmez yeni sezon ne zaman başlayacak diye sorular gelmeye başladı. Biz de hemen bu sorulara cevap vermek ve dizinin Atv kanalı tarafından açıklanan resmi yeni sezon tarihini sizlere duyurmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Aldığı reytingler ile Atv’nin Gözde dizilerinden birisi olan ve cuma günleri diğer dizilerden oldukça yüksek oranda Total reyting kazanan aşk ve mavi dizisi 8 Haziran 2018 tarihindeki sezon finalinden sonra yaklaşık 3 ay boyunca yaz tatiline girecek ve uzun bir dinlenme dönemi yaşayacak. Eylül ayında toplanacak olan dizi ekibi yeni sezon çalışmalarına başlayacak ve deneme çekimleri yapılacak.

Aşk ve mavi dizisinde yeni sezonda katılacak oyuncular ve diziden ayrılacak oyuncular bulunmakta. diğer dizilerde de olduğu gibi aşk ve mavi dizisinde de bazı oyuncular ve rolleri gereği dizide ölerek veya vurularak çıkıyor ve farklı rollere dizi de yer veriliyor. Böylelikle dizi durağınlıkdan kurtarılıp aktif bir dizi haline geliyor. Bu sebeple ağustos ayının sonrasında yapılması tarafından diziyi canlandırmak için yeni karakterlerin aşk ve maviye dahil olacağı belirtildi.

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak (Atv) ekranlarında Cuma günü yayınlanan dizinin üçüncü sezona başlama tarihi Belli oldu. 28 Eylül 2018 Cuma günü yeni sezona başlayacak olan aşk ve mavi yeni oyuncularının katılımıyla reytinglerde başarıyı yakalamaya devam edecek mi Bizler de sizler kadar merak ediyoruz.

Yeni sezonda aşk ve mavi dizisinde Cemal öldü mü sorusu yine en çok merak edilen konuların başında yer alırken mavinin yapmış olduğu Kaza sonrasında parça pinçik olan arabadan canlı çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor ameliyat masasındaki Ali de ölecek mi kalacak mı oldukça Merak edilecek bir bölümde sezon finali yapan aşk ve mavi dizisi yeni sezonda da izleyicilerin merak konusu olmaya devam edecek.

Bizler de sizler için yeni bilgileri tüyoları ve aşk mavi dizisine dair bütün bilgileri 3. sezon yeni gelen oyuncuları diziden çıkanları ve lazım olan Her şeyi burada sizlere sunmaya çalışacağız. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlere destek olabilir Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak sorusuna yanıtlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk ve Mavi Yeni 3. Sezon Ne Zaman başlayacak İşte Tarihi (Atv) (8 Yorum)

  1. Öncelikle Kırıkkale den sevgiler ve saygılarımla…Arkadaşlar benim görüşüm ismetin kaza yapmasında sağ çıkacaktır ve kısırlığı düzelip Göreçki konağına pembe ve ismet çiftinin şirin çocuğu dünyaya gelecektir.Fazıl ve Elmas çiftinin de bir çocuğu olacaktır.Her yeni sezon da olduğu gibi kötü karakter girip çıkmaktadır Yüksel karakteri de diziden ayrılacaktır.Cemal ölmeyip Fatma polise ihbar edip Hasibe yi hapse attıracaktır ancak silah Seyfinin olduğu için suçunu Seyfi üstlenecektir ama Seyfi diziden çıkmayacaktır.Ali dizinin başrolü olduğu için tümör belasından kurtulacaktır.Yeni sezonun heçteki büyükyalan olabilir.Fragman da görüldüğü gibi Yükselin adamları Göreçki konağında silah ile saldırı yapıyor arkadaşlar o Cemalin rüyası olabilir herkese birşey olmayacaktır.Çiçek ise büyüyüp 18 yaşına geldiğinde dayısının katilinin Cemal olduğunu öğrenecektir.Göreçki ailesi ise Cemalin Ahmeti öldürdüğünü ve Cemalin suçunu Ali nin üstlendiğini öğrenecektir ve Alinin ne kadar cefakâr olduğunu öğreneceklerdir.Elmas a gelince Elmasın Refikayı öldürdüğünü Göreçki ailesi öğrnecektir ve Elmas karakteri de diziden çıkacaktır.Konağın daimi ve devamli Hanımı Fazıl Beyin eşi Hasibe olup Hasibe Göreçki Konağının Hanımı Olacaktır bunlar benim görüşümdür okuyan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.Allaha emanet olun…

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2018