Aşk ve Mavide Çalan Bana Dünyaları Verseler Nafile Kalp Gözüm Başkasına Kör

Cuma akşamları Atv de ekrana gelmekte olan Aşk ve Mavi dizisinde bir ayrılık yaşanmak üzere. 16 Şubat Cuma akşamı Aşk ve Mavi 53. Bölümde Çalan Bana Dünyaları Verseler Nafile Kalp Gözüm Başkasına Kör isimli sözleri olan şarkı çok merak edildi çok beğenildi. Bizde sizler için Aşk ve Mavide Çalan Aşkım Sana Sahici Ben Gönlünün Talibi isimli şarkıyı kim söylüyor şarkının sözlerini ve müziğini vermek istedik.

Kalp Gözüm başkasına kör isimli Aşk ve mavide çalan şarkıyı seslendiren sanatçımız oldukça bilindik tanıdık bir isim. Altay.. Şarkının adı ise Kalp Gözüm. Şarkı oldukça yeni ama çok sevilecek beğenilecek tutulacak bir şarkı gibi görünüyor. Aşk ve Mavi 53. bölümde Çalan Bana Dünyaları Verseler Nafile Kalp Gözüm Başkasına Kör isimli şarkı 16 Şubat akşamı dizide çalıyor. İşte sözleri:

Aşk ve Mavide Çalan Bana Dünyaları Verseler Nafile Kalp Gözüm Başkasına Kör Sözleri Söz- Beste: Mustafa Erdoğan

Ey sevgili koy elini kalbime, sen diye atıyor
Gözlerin gözlerime değince içimde güneş açıyor
Ey sevgili koy elini kalbime, sen diye atıyor
Gözlerin gözlerime değince içimde güneş açıyor

Sen ömrümün sahibi, sen canımın ta içi
Aşkım sana sahici ben gönlünün talibi
Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör
Bana dünyaları verseler nafile kalp gözüm başkasına gör
Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör
Bana dünyaları verseler nafile
Kalp gözüm başkasına kör
Kalp gözüm başkasına kör  .. İşte Aşk Mavi 53. Bölüm 2. fragman şarkısı: Altay Kalp Gözüm

Sözlerin tamamı: Ey sevgili koy elini kalbime, sen diye atıyor Gözlerin gözlerime değince içimde güneş açıyor Ey sevgili koy elini kalbime, sen diye atıyor Gözlerin gözlerime değince içimde güneş açıyor Sen ömrümün sahibi, sen canımın ta içi Aşkım sana sahici ben gönlünün talibi Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör Bana dünyaları verseler nafile kalp gözüm başkasına gör Beni sen can gibi beni canan gibi beni kendin gibi gör Bana dünyaları verseler nafile Kalp gözüm başkasına kör Kalp gözüm başkasına kör.. Aşk Mavi 53. Bölüm 2. fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=RgOoMscv3Do

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.