Aşkı Roman 2. Bölüm Özeti Fragmanı 22 Ağustos Salı

Aşkı Roman 2. Bölüm Özeti Fragmanı 22 Ağustos Salı… Aşkı Roman dizisi yeni bölümünde Çamur Hamdi, Kaan’ı kaçırır. Kaanın tekrar ringlere dönmesini dövüşmesini ister. Kaan bu isteği geri çevirir. Kaan artık kötü hayatı bırakıp yeni bir hayatı seçmeye çalışır.

Lider, Solmazdan etkilenmiştir. Solmaz bayılınca arabaya alıp hastaneye götürür. Solmaz kendine gelince arabadan kaçmaya kalkar. Kaan da diğer taraftan Solmaz’ı aramaya başlar. Solmaz uzun süre görülmeyince mahallede de arama yaparlar.

Kaan, Solmaz’ı bulur ancak çok yorgundur. Kaanın dövüşmesini istemezken Kaan da Solmazın dans etmesini istemez. Solmaz Kaan’a sinirlenir ona engel olmasından dolayı ama Kaan da para kazanıp Solmazı dans etmesini engellemek için dövüşmeye karar verir.

Lider şirketin başında kalmak için zorla nişanlandırılmak istenen kızı sevmediği için nişandan kaçar. Evlenmek için başka biri olduğunu Solmazı ailesine söyler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşkı Roman 2. Bölüm Özeti Fragmanı 22 Ağustos Salı (3 Yorum)

  1. Cok duru söyliyon ben böyle sacma sapan birsey görmedim ya. Bide bu kaan ve solmaz kendilerine birsey zanediyor, onlar düsünyor ki biz onlari kizkaniyorus 🙂 onar sadece reklam yaoior önce evleneceksen gel de reklam yaptilar simd dide dizi. Baktilar reytingler düsük ne yaptilar güzel aradilar dizise gelsin diye :))) ve hanife dizi degil resmen evlilik Programim insan lar orda yakinda serkan da gelir

  2. ACUN NASIL BÖYLE KALITESIZ INSANLARI GÖZÜMÜZE SOKAR YA ANLMAMIS DEGILIM HEMEN KALDIRILMASINI ISTIYORUZ NEFRET EDENLER COK SU SOLMAZI KIMSE SEVMIYOR YA COK ITICI

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017