Aşkı Roman 28 Ağustos – 1 Eylül Arası Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi?

Aşkı Roman 28 Ağustos – 1 Eylül Arası Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi? sorusunu sizlere yönelttik ama hemen kendimiz cevap verelim. Tv8 de başlayan yeni dizilerden biri olan Aşkı Roman 28 Ağustos pazartesi ile 1 Eylül cuma Arası Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi? neden yayınlanmıyor soruları çok sorulacak.

Çünkü Aşkı Roman dizisi 28 Ağustos pazartesi ekrana gelmeyecek. Günlük devam eden dizi 10 günlük bayram tatili nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. İlk günlerde meraklılar tarafından izlenen dizi sonraki günlerde reytinglerde düşüş göstermişti.

Yeni sezon ile iyice düşmesi beklenen reytinglere ne kadar dayanabilir bilemiyoruz ama Aşkı Roman 28 Ağustos – 1 Eylül Arası Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi? sorularına dizi bitmedi ama bayram için kurban bayramı öncesindeki resmi tatille birlikte ekrana gelmeyecek bu hafta.

Peki Aşkı Roman dizisi 28 Ağustos – 1 Eylül Arası olmayacak yayınlanmayacak ise ne zaman ekrana gelecek?. Dizi 4 Eylül pazartesi gününden itibaren kaldığı yerden devam edecek. Aşkı Roman 28 Ağustos – 1 Eylül Arası Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi? sorusuna sizlerde cevap yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2017