Aşkı Roman Dizisi Lider Kimdir? Lider Rolündeki Ayberk Yılmaz Bilgileri İnstagramı

Tv8 ekranlarında başlayacak olan Aşkı Roman Dizisinin oyuncuları merak konusu oldu. Aşkı romanın kadrosunda bulunan ve Solmazı kucağına alarak taşıyan Lider Kimdir? Lider Rolündeki oyuncunun gerçek adı Ayberk Yılmaz’dır. Lider hakkında Bilgileri İnstagram adresini sizlere buradan sunacağız. Aşkı romanda solmaza arabayla çarpan lider onu kucağına alıp götürür ve ilişki burada başlar..

Aşkı Roman Dizisinde oynayan Lider karakteri rolü Kimdir? Lider Rolündeki Ayberk Yılmaz hakkında Bilgiler İnstagram adresi ve diğer bilgileri resimleri:

Dizide Durunun aşık olduğu kişidir Lider. Lider ise duruya hiç birşey hissetmez onu bir arkadaş olarak görür. Lider ise Solmaza gönlünü kaptırır. Zengin ve Yakışıklı olan Lider ile Kaan Solmaz yüzünden karşı karşıya gelecekler Aşkı Roman dizisinde. Liderin yurt dışından gelip Duru ile olan ilişkisini bitirmesi ardından Solmaz ile karşılaşması olayların akışını değiştirir.

Aşkı Roman Lider Rolündeki Ayberk Yılmaz Bilgileri: 1989 yılında doğan Ayberk Yılmaz İstanbul Üniversitesinde İletişim Fakültesini bitirmiştir. Yakışıklı oyuncunun bir model ajansına bağlı olarak farklı işler yaptığı bilinse de asıl işi modelliktir. Ayberk Yılmaz Arka Sokaklar dizisinde bir süre rol oynamıştır.

Ayberk Yılmaz Aşkı Roman dizisinde Lider rolünü oynayacak.

Aşkı Roman dizisinde Lider rolü Ayberk Yılmaz instagramı: https://www.instagram.com/ayberk_yilmaz/

Ayberk Yılmaz facebook adresi: https://www.facebook.com/ayberkyilmazofficial/

Lidere aşık olan Duru kimdir? Aşk-ı Roman Duru Seda Kala isimli oyuncudur. Seda Kala, 1986 yılında Çorlu’da doğdu. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Seda Kala, Aşk-ı Roman dizisinde Duru karakterine hayat vermektedir. Gerçek adı instagramı Seda Kala olan güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi ise 2007 yılında rol aldığı Kavak Yelleri dizisi ile olmuştur.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.