Aşkı Roman Gönül Salıncağı Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Seti Neresi?

Başrollerinde Kaan’la Solmaz’ın yer aldığı ”Aşkı Roman Gönül Salıncağı” dizisi nerede çekiliyor diye merak edenler sayfamıza hoş geldiniz, dizi çekimlerinin sahilde nerede çekildiği belli oldu.. Daha önce ekrana gelmiş efsane dizi Cennet Mahallesinin tadında roman tarzında ekranlara gelecek olan ve tv8 de yayınlanması beklenen yeni dizi Aşkı Roman Gönül Salıncağı’nın çekimleri İstanbul, Balat‘ta başladı.

Aşkı Roman Gönül Salıncağı Dizisi Nerede Çekiliyor? Daha önce çekimleri yapılan Cennet Mahallesi dizisi de yine Balat civarında çekilmişti. Aşkı Roman Gönül Salıncağı dizisinin seti için de yine Balat uygun görüldü. Balat da kurulan Aşkı Roman setinde Kaan ve Solmaz hem dans edecek hemde bir programın nasıl diziye dönüşeceğini bizlere gösterecek. Çekimleri Balat da başlayan yeni dizi Aşkı Roman Gönül Salıncağı sezon boyunca aynı mekanlarda çekimlerini sürdürecek ancak zaman zaman farklı mekanlarda da dizi çekimlerinin devam edeceği bildirildi.

Yaz sezonu için hazırlanan ancak aşırı sıcaklardan dolayı çekimleri biraz gecikmeli başlayan Aşkı Roman Gönül Salıncağı dizisinin önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği ise yaz sezonuna bağlı.

İzleyicinin ilgisini çekip çekmeyeceği tam belli olmayan dizi yayınlandığı süre boyunca alacağı reytinglere göre karar verilecek. Sahil boyunca titizlikle yürütülen Aşkı Roman Gönül Salıncağı çekimlerinin çok eğlenceli geçtiği ve tüm dizi ekibinin oldukça eğendiğini yayınlanan ilk fragmanla birlikte hepimiz görmüş olduk.

2017-2018 yeni sezonda farklı yapısı ve oyuncuları ile yeni komedi dizisi ”Aşkı Roman Gönül Salıncağı” dizisi çok yakında hafta içi her gün Tv8’de. Sizler bu diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz? Nasıl seviyeli buldunuz mu diziyi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşkı Roman Gönül Salıncağı Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Seti Neresi? (10 Yorum)

  1. Cok süper bir dizi bayildim.cok keyif aliyorum her bölümünde.Bravo ekibe!!!
    Devami hep gelsin hemen bitmesinnnn

  2. ınşallah romanları bu dızıde guzel anlatılır ve abartılmaz romanların hayatı daha once petek dınçozde roman fılmı çevırmış ve çok roman ları aşalamıştılar ınşallah bu boyle olmaz

  3. Konservatuar okumak gerekmiyomuş insanın doğasında dopallık varsa o filim daha renk katar izleyici kitlesine

  4. Sen konservatuar da oyunculuk okullarını bitir işsiz kal canlı yayında sadece göber atana dizi çekilsin:..

    • hanı romanlar uzuntuluyken muzık duydugunda hemen oynamaz ve kotu gıyınmez.zaten her mıllette dekotu ve ıyı ınsan vardır

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017