Aşkı Roman Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Videoları

Aşkı Roman Gönül Salıncağı Oyuncuları Konusu Fragmanı Ne Zaman Başlayacak?  Evleneceksen Gel programı bitince programdaki adaylar boş kalmadı. Dizi hazırlıklarına başladı. Evleneceksen Gel adaylarından oluşan oyuncu kadrosunda kimler olacak?

Eskiden ekranlarda Cennet Mahallesi dizisi yayınlanıyordu. Cennet Mahallesi dizisinin oyuncuları; Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal.. Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonu olan dizinin adı değişti.

Evleneceksen Gel programından çıkan adaylar olduğu için dizinin adı önce Eğleneceksen Gel olmuştu ancak dizinin adı değişti. Eğleneceksen Gel dizisinin yeni adı da Aşkı Roman Gönül Salıncağı oldu. Aşkı Roman Gönül Salıncağı dizisinin başrol oyuncuları Solmaz ve Kaan.

Solmaz 20 yaşında ve İzmir doğumlu. Roman kızı ve oryantal dansıyla Evleneceksen Gel’de kendini tanıtmayı başardı. Solmaz 1.70 boyunca ve 55 kilo. Solmaz Çiros hiç evlenmedi. Ve programda evlilik yoluna girdiği nişanlandığı Kaanla dizide başrol oynuyor.

Kaan 1.84 boyunca ve 78 kilo. Evleneceksen Gel’in en karizmatik yakışıklı adaylarından biriydi. Tekstille uğraşmaktadır kendi iş yeri vardır. Aşkı Roman Gönül Salıncağı yakında tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Ağustos ayının ilk haftası yayın hayatına başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=-DCntXdNiWw

AŞK-I ROMAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

SOLMAZ ÇİROS
19 yaşında olan Solmaz Çiros İzmir doğumludur. İki sezondur evleneceksen gel müdavimidir ama evlenmekle alakası yoktur. Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı çok seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hayatında evlilik yaşamayı bırakın kenarından bile geçmemiştir. Solmaz Seda Sayanın evlilik programına katılmış ve hayat arkadaşını aramıştır. Solmaz Çiros 1.70 boyunda ve 1.55 kilodadır. Kaan ile uzun süren ilişki görünümü sonrasında dizi teklifi gelmiştir.

KAAN GÜVENİLİR
O da Solmaz gibi evlenebilirmiyim diye gelmiş ancan her geçen gün uzaklaşmıştır. Evleneceksen Gel programının en karizmatik damat adaylarından Kaan 27 yaşındadır. Kaan 1.84 boyunda ve 78 kilodadır. Tekstille ilgilenmekte, merter de kendi iş yeri olan, daha önce hiç evlilik yaşamamış, bakımlı ve yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çeken Kaan, anne ve babasından ayrılmış 10 kardeşten sadece biridir.

Aşkı Roman Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Videolarını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerden de dizi ile ilgili yorum ve görüşleri bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşkı Roman Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Videoları (4 Yorum)

  1. Evlenme programlarina sadece ozlerini gostermek icin ciktiklari bariz ortada en uzucu durum ise bunlar gibilere inananin olmasi ve bunlar uzunden insanlarin bir birine etmedikleri kufur kalmiyor ne yazik ki bunlara inanan insanlar cok

  2. Bu..evlendirme programdakileri…sunucular da dahil…1 aylığına..kendi kıyafetleriyle..çıkaracaksın..kuaförde…olmicak saçlarını..kendileri..yapsın..bakalım..böyle..kendilerini..bişey sancaklarmı..o..zaman..böyle diziler..insanların..zamanını..çalan..insanlıģa hiç bir..faydası olmayan diziler..tembelliģe..teşfik..diziler….

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2017