Aşkın Dansı Demet Özdemir Yeni Filmi Konusu Fragmanı

Bu aralar adından en çok söz ettiren oyuncuların başında yer alan Aşkın Dansı Demet Özdemir Yeni Filmi Konusu Fragmanı ilk olarak dizihaberi.tv sitemizden sizlere ulaşacaktır. Şu sıralar devam ettiği No 309 isimli dizideki performansı ile oldukça beğenilen güzel oyuncu yeni bir film çekti..

Bir yandan dizi diğer yandan filmin yanına birde yeni aşk dedikodularını doğrulayan Aşkın Dansı filminin Demet Özdemir Beşiktaşlı oyuncu ile Oğuzhan Özyakup ile sevgili olduklarını basınla paylaştı. Umarım bu yeni filmin reklam paydası değildir.

Aşkın Dansı Demet Özdemirin son Filmi oldu. Daha önce de bir sinema deneyimi olan güzel oyuncunun başarılı yapımlarda rol alarak iyice ününü genişletti ve artık hem dizi sektörünün hemde sinema filmlerinin aranan isimlerinden biri haline geldi. Dizi güzel bir aşk konusunu anlatıyor, 2017 sonbahar aylarında vizyona gireceği bildirildi. Peki başrolündeki kız kim bi inceleyelim kısaca hayatını..

Aşkın Dansı filmi Demet Özdemir Kimdir: 

26 Şubat 1992 tarihinde İzmitte doğan güzel oyuncu 3 kardeştir. Dansa olan merakından dolayı lise yıllarında 1 – 2 yıl kadar dans kursuna gitmiştir. 1.70 boyunda ve 56 kiloda olan oyuncu reklam filmlerinde kariyerine başladı. Demet Özdemir Çilek Kokusu dizisinde Aslı karakterini canlandırdı, Şu sıralar No 309 dizisinde Lale rolünü oynamaktadır.

Sizde Demet Özdemir in Yeni Filmi Aşkın Dansı Konusu özeti ve Fragmanı hakkında detaylı bilgiler için sitemize yorum yazarak istediğiniz bilgileri talep edebilirsiniz.. Aşkın Dansı filmi nezaman vizyona girecek Kasım 2017 de. Fragmanı çıkınca buraya hemen eklenecektir..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.