Aslan Ailem Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Olup 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Aslan Ailem Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi yapacak, Aslan Ailem 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusuna yanıt vereceğiz bu içerikte.. TRT1 ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan Aslan ailem dizisi bitecek mi sona erecek mi yoksa sezon finali yapıyor gelecek sezon yani 2. sezonuyla 2018-2019 devam edecek mi merak konusu oldu. Biz de sizler için Aslan ailem dizisinin geleceği hakkında bugünkü reytinglere bakarak ve dizinin senaryosundan yola çıkarak bilgiler vermeye çalışacağız.

Aslan Ailem Dizisi reytingleri nasıl? Öncelikle pazar Akşamları yayınlanan Aslan ailem dizisi Aslında istediği reytinge bir türlü ulaşamadı. Dizi genellikle pazar günleri 13 ile 14. sıralarda yer alıyor ve istediği bir reytinge ulaşabilmiş değil. ancak TRT 1 reytink konusunda çok tutucu olmadığı için reytingleri çok da sorun etmiyor. TRT dizilerinde daha uzun vadeli düşünen bir kanal.

Peki Aslan ailem dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bu konu hakkında kısaca bilgi verelim. 24. bölüm ile 1 Nisan Pazar günü ekrana gelecek olan Aslan ailem dizisi normal şartlarda 39 bölüm sürecek. Ancak dizinin reytingleri de bakacak olursak sanki kısa sürede erken final yapacakmış gibi bir hava sezinliyoruz. ancak Aslan ailem dizisi gerek reytinglerinin düşük olması gerekse izleyici kitlesinin pazar günü diğer dizilere kaymasına rağmen yinede devam etme kararını ısrarla devam ettiriyor.


Hatta zaman zaman Aslan ailem dizisi gelecek sezonda devam ediyor mu 2. yeni sezonu ile devam edecek mi yoksa Mayıs 2018 de bitecek mi gibi sorular merak ediliyor. biz bu sorulara cevap vermek için öncelikle reytingleri sizlere sunmak istiyoruz reytinglere baktığımızda zaten aslan ailem dizisinin yeteri kadar izlenmediğini ve Sezon sonunda kesin olarak final yapıp veda edeceğini söyleyebiliriz zaten senaryosu da 39 bölüm olan dizi mayıs ayında final yapacak izleyenlere veda edecek.

Aslan ailem dizisi 2. sezon olacak mı yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek mi gibi sorulara böylelikle cevap vermiş olduk. Dizinin reytingleri yüksek olsa izlenme oranları çok iyi olsaydı devam edebilir diyebilirdik ancak elimizdeki reyting analizleri dizinin ancak sezonu bitirebileceğini ifade ediyor. TRT her ne kadar dizilere sahip çıksa da çok kötü giden reytinglere daha fazla katlanamıyor. İşte Aslan Ailem Dizisi son reyting oranları:

Pazartesi günleri ekrana gelen Yalaza kısa süre önce erken final yaparak ekrana veda etti. kalk gidelim dizisi de çok fazla tutulmasa da cumartesi günlerinde renk katıyor ancak Cuma günü yayınlanan payitaht Abdülhamid Perşembe günü yayınlanan kut’ül Amare ve çarşamba günü yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizileri TRT fazlasıyla yetiyor bile.

Aslında buradan Anlaşılacağı Anlaşılacağı üzere TRT tarih dizilerinde oldukça başarılı oluyor bu yüzden aile Komedisi yerine daha ciddi dizileri yapıp yayınlaması izleyicinin takdirini kazanıyor diyebiliriz. Kalk gidelim ve Aslan ailem ile uğraşmak yerine ciddi anlamda tarih dizilerinin önemini izleyiciye aktarmakla uğraşsa çok daha başarılı olacağı kesin diyebiliriz.

Aslan Ailem Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Olup 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusuna elimizden geldikçe cevap vermeye çalıştık sizde görüşlerinizi konu hakkındaki fikirleri yazın lütfen. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

 1. NE zaman cıkıcak bekliyoruzzz

 2. Aslan ailem bitmesin LÜTFEN pazar akşamları bir dizimiz vardı. Onuda elimizden alıyorsunuz . LÜTFEN aslan ailem devam etsin

 3. Aslan ailem .Bitmesin LÜTFEN

 4. Be.n her iki dizininde devam etmesini istiyorum tam bir aile dizileri hiç değilse insan herkesle beraber gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz biliyor

 5. bitmesin bu sene sınavım var tek izlediğim filimdi çok seviyordum . bence devam etmeliydi…………..:

 6. Keşke final olmasaydı veya 2.sezondan devam etseydi

 7. Pazar gününü dör gözle çekiyorum, bütün haftanın stresini atıyorum ben onun sayesinde, bitmesin!!!
  Bba Candır dizisi de öyle silindi,bu devam etsin, lütfen.

 8. TRT sadece belli bir kesimin Televizyonu deyil!!!

 9. Bitmesinnnn!.. Çok seviyoruuuz

 10. Bence aslan ailem devam etmeli

 11. Salam.Biz Azərbaycandan bu dizini aylemizle sevərək baxırıq.Bizim fikrimizce edebli əxlaqlı ailə sevgisini özündə cəmləşdirən yerindəcə komedik katkılar katılan böyle dizilere ihtiyac çok.Burada hər kes kendi sahnelerini çok başarılı oynuyor.Kardeş ölkədən bütün Türkiyeye selamlar.

 12. Bitmesin çocuklarımızla izleyebildiğimiz komedi güzel bir filim

 13. Keşke dizi bitmeseydi çok eğlenceli ve güzel bir diziydi

 14. Edepli aile dizisi aslan ailem gerek komedi gerek aile bağları gerek ahlak yönünde çok kaliteli bi dizi.Diğer kanaldaki diziler gibi o bunun karısıyla yok kocasıyla yok bu yok şu midemizi bulandırıyorlar Bitirmeyinnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.