Aslan Ailem Dizisi Kaç Bölüm Devam Edecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Trt1 ekranlarında başlayan ve ilk bölümleri ile merak konusu olan ancak istediği reytingi almakta zorlanan Aslan Ailem dizisinin kaç bölüm çekileceği ne kadar sürüp devam edeceği ve final tarihi kaçıncı bölümde biteceği merak konusu oldu. Bu yüzden başlığa Trt1 Aslan Ailem Dizisi Kaç Bölüm Devam Edecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? sorusunu yazdık..

Trt1 ekranlarında pazar günleri yayınlanan Aslan Ailem dizisinin başrollerini Burcu Özbek ve Akın Akınözü paylaşıyor. Burcu Özbek zaten önceden beri tanınana bilinen güzel bir oyuncu ancak Akın Akınözü henüz ekranda yeni sayılır. Bu başrolü paylaşan oyuncuların hem denk olması hem de birbiri ile uyumlu olması elbette şart.

Dizinin reytinglerinin düşük çıkmasının bir kaç nedeni var. Nedenlerden birisi Burcu ile Akının ilk kez bir projede biraraya gelmesi ve birbirine çok yakıştırılamamış olması. Ama bizde bir kaç sebep daha var. Dizide biraz senaryo akıp gitmedi ilk izlenim olarak. Senaryo ile birlikte dizide bariz hatalar da göze çarpıyor, kısacası daha özentili olabilirdi.

Diğer yandan Savaşçı, Cennetin Gözyaşları, Çocuklar Duymasın ve sonradan pazar gününe alınan Dolunay gibi önemli yapımlara karşı da mücadele verdiği için şansı oldukça düşük bu Aslan Ailem dizisinin. Ancak Trt1 genellikle dizilerine sahip çıkar ve reyting kaygısı gütmediği için dizi ile kaç bölüm anlaşması varsa o bitene kadar devam eder. Aslan Ailem Dizisi Kaç Bölüm Devam Edecek derseniz bizim bildiğimiz kadarı ile önce 20 bölüm sonra 50 bölüme uzatılabilir.

Aslan Ailem Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? Bu soru biraz reytinglere bağlı. Eğer çok kötü gelmeye devam ederse fazla sürmez ama 20 bölüm için en az 2018 Ocak ayının sonuna kadar devam etmesi öngörülüyor. Elbette sıralaması artar ve reytingleri düzelirse sezon sonuna kadar devam etmesi muhtemel görünüyor. Eğer reytingler düşmeye devam ederse bir süre sonra Aslan Ailem neden bitti Aslan Ailem dizisi erken final mi yapacak, Aslan Ailem dizisi reytinglerinden dolayı yayından kaldırılacak mı diye sorular gelebilir.

Sizce Aslan Ailem dizisi nasıl? Beğendiniz mi izlenmeye değer mi yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir bizlerle paylaşabilirsiniz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Acaba ADINI SEN KOY dizisi neden yarim kaldi we Star tw yayinlaniyor. Biz bu diziyi ailece izliyorduk

  2. Bitirmeyin diziyi

  3. Evet ben bu diziyi çok seviyorum:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.