Aslan Ailem Dizisi Ne Zaman Bitecek kaç Bölüm Sürecek Erken Final mi Yapacak?

Trt1 ekranlarında Burcu Özberk ve Akın Akınözünün başrollerini oynadığı Aslan Ailem dizisi için üç hafta geçmesine rağmen maalesef güzel haberler veremiyoruz. Aslan Ailem dizisi Bitiyor mu Erken Final mi yapacak Niçin Tutmadı İzlenmedi reytingleri neden kötü? gibi soruları daha yeni bir dizi olan Aslan Ailem reytingleri nasıl, Aslan Ailem Dizisi neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor gibi soruları sormak hem üzücü hemde dizi için verilen emekler için yazık gerçekten.

Aslında herşey güzel başlamıştı Aslan Ailem için Trt1 ekranlarında. Burcu Özberk ve Akın Akınözü arasında başlayacak olan güzel aşk iyi işlenmişti ama bir türlü reytingler iyi gelmedi. İlk 30 sırada yer bulamadı dizi, reytingler hiç beklenmedik kadar kötü gelmeye başladı. Trt1 dizilerine genelde sahip çıksa da Aslan ailem ilk 30 da bile olamayınca Trt ne yapsın? Aslan Ailemin reytingleri o kadar kötü gelmeye başladı ki diziye dayanmak yada sabretmek acaba Trt1 imajını zedeliyor mu sorusunu akıllara getiriyor.

Aslan Ailem Dizisi bir türlü beklediği reytinglere ulaşamayınca dizinin yayından kaldırılacağı bitirileceği yazılıp çizilmeye başlandı. Bizler önce sizlere dizinin aldığı son reyting oranlarını, sonra da Aslan Ailem Dizisi baştan beri reytinglerde kaçıncı oluyordu nasıl bir grafiği var izlenme oranları ve sıralamasına dair istatistikleri vermek istiyoruz. İşte Aslan Ailem Dizisinin son bölümündeki reytingleri Kasım 2017:

Peki Aslan Ailem Dizisi bu kadar düşük reytinglerle devam eder mi? Eder ama Trt1 e bişey kazandırmak yerine kaybettirir. Dizilerin reklam gelirlerini alan kanallar bu kadar düşük reytinglerden oldukça düşük paralar alıyorlar. Yani kanallar dizilerin reytingi düşük olunca zarar ediyorlar. Aslan Ailem Dizisi de Trt1 de yayınlandıkça kanala zarar ettiriyor. İşte Aslan Ailem Dizisinin başlangıçtan beri aldığı reytingler ve sıralaması:

Aslan Ailem Dizisi de kısa süre sonra varmı yok mu Aslan Ailem Dizisi neden yayınlanmıyor niçin yok Aslan Ailem Dizisi bitti mi final mi yapacak erken final kararı mı aldı gibi sorularla yüzleşecek gibi görünüyor. Dizideki yetersiz senaryo ve oyunculuktan ziyade sadece komediye yönelik replikler dizinin tutmana nedenlerinden birkaçı. Ayrıca pazar günleri çok önemli dizi ve programların rakip olması da dizinin az izlenmesine neden oluyor..

Aslan Ailem Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi yapacak Niçin Tutmadı İzlenmedi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizinin bitip bitmemesi hakkında görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz..

Not: Aslan Ailem dizisi almış olduğu kararla 20 Mayıs Pazar akşamı final kararı aldı. Aslan Ailem dizisi 31. bölüm ile 20 Mayıs 2018 pazar son bölümü ile Trt1 ekranlarında. Dizi bitmesin devam etsin istiyorsanız sizde yorum kısmına yazın düşüncelerinizi..

YORUMLAR

  1. Çok güzel bi dizi neden final yaptınız bir daha başlasın lütfen lütfen nolur bir daha başlasın çok güzel hem Aslan ailem en sevdiğim dizi adımda zaten Burcu ve burcunun da büyük hayranıyım

    1. Aynen tanıştığıma memnun oldum adım Burcu sende benim gibi Aslan ailem hayranısın deme

  2. Bitmesin çok güzel ben 8 yaşındayım çekirdek aileyiz hepimiz çok seviyoruz bitmesin….. Aldırmayın devam edin lütfen……..

  3. Bence güzel bir aile dizisi idi her kanaldaki diziler o kadar çok geriyor ki rahatlatan gülümseten bazen kahkaha ile güldüren bir diziydi bitmesine üzüldüm

  4. Yani bir filmde kimin eli kimin cebinde belli olmazsa, kufur, silah, maganda, mafya olmayinca tutmuyor demekkk. Severek izliyorduk.Coluk cocuk izlenebilecek bir diziydi

  5. 5 yaşındaki kızımla severek izliyoruz Lütfen bitmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.