Aslan Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor Nezaman Başlayacak?

Aslan Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor Nezaman Başlayacak?.. Aslan Ailem dizisi yakında Trt1 ekranlarında başlayacak. Burcu Özberk’in başrolünü oynayacağı dizi hakkında detaylar yeni yeni geliyor. Trt1 de yayınlanacak olan Aslan Ailem dizisinin yönetmeni Ömer Uğur. Ömer Uğur yıllar önce Geniş Aile başta olmak üzere bir çok yapımı yönetti.

Aslan Ailem dizisinin konusu çok iyi anlaşan dört kardeşin yaşadıklarıdır. Aslan Ailem dizisi oyuncuları da netleşmeye başladı. Burcu Özberk açıklanmıştı yeni açıklanan isim de Borak Akkaş. Bora Akkaş dört kardeşten birini canlandırıyor.

Bora Akkaş Kimdir? 1990 İstanbul doğumludur. Bora Akkaş Geniş Aile dizisinde de rol aldı. Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Kocan Kadar Konuş, Geniş Aile, Öğrenci İşler, Yapıştır, Çifte Saadet, Dayan Yüreğim ve Ay Lav Yu Tuu filminde rol aldı.

Aslan Ailem dizisi yakında trt1 ekranlarında yayınlanacaktır. Dizinin nerede çekildiği hakkında İstanbul’da bilgisi var. Fragmanda gördüğünüz yer İstanbulda bir ormanlık alanda metruk bir evde çekilmiş ve set bilgisini görüyorsunuz. Çekimler başladı ve ilk fragman aşağıda sizlere sunuldu.

Aslan Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor dizi seti nerede kuruldu

Aslan Ailem Ekim ayında Trt1 de ekrana gelecek fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Aslan Ailem dizisi çok güzel bir sürprizi de içerecek.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.