Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Trt1

Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Trt1… Aslan Ailem dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında olacak. Henüz cast çalışmaları devam eden dizinin yayın tarihini şimdiden söylemek çok zor. Aslangiller dizisi 4 erkek kardeşin eğlenceli hikayesini anlatan komedi türünde bir dizi.

Aslan Ailem dizisinde başrol bayan oyuncu belli oldu. Başrolü Burcu Özberk aldı. Burcu Özberk’in rol arkadaşı olan özellikle 4 erkek kardeş merakla bekleniyor. Komedi türünde diziler artık daha çok isteniyor ve kaliteli komedi bulmak gerçekten zor.

Aslan Ailem dizisi başrol oyuncusu olan Burcu Özberk Kimdir bilgilerini öğrenelim; 1990 Ankara doğumlu olan genç ve güzel oyuncu üniversite eğitimini de Hacettepe Devlet Konservatuarında eğitim görmüştür. Burcu Özberk’in ilk dizisi Güneşin Kızları olmuştur. Güneşin kızları dizisinden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol aldı.

Aslan Ailem bu konuda iddaalı bir dizi olacaktır. Oyuncu arayışları devam eden dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Aslan Ailem ismi 16 Eylül cuma günü trt1 tarafından kesinleştirildi ve dizi yeni sezonda ekrana gelmek için gün saymaya başladı. Aslan Ailem çok yakında Trt1 de sizlerle olacak.
”Aslan Ailem” yakında TRT1’de! İşte tanıtım fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.