Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Bilgileri Kim Kimdir

Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Bilgileri Kim Kimdir.. Aslan Ailem dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanacak. Komedi türünde olacak dizinin konusu da çok iyi anlaşan dört kardeşin hikayesidir. Aslan Ailem dizisinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı.

Aslan Ailem yıllar önce Geniş Ailem dizisinde imzası bulunan yönetmenliğini Ömer Uğur yapıyor. Dizi de belli olan oyuncuların birisi de Bora Akkaş. Geniş Ailem dizisinde hatırladığımız Bora Akkaş’ta dört kardeşten birisini canlandıracak. Setten resimler gelmeye başlıyor Aslan Ailem dizisinde.

Aslan Ailem dizisi oyuncu kadrosu ve karakter isimlerini sizlerle paylaşalım.. Bu konumuz altında yeni katılan oyuncuları sürekli ekleyerek konumuzu güncel tutacağız.

Burcu Özberk.. Dizide Burcu Olgun‘u canlandıracak. 1989 Eskişehir doğumlu olan Burcu Özberk Ankara Devlet konservatuvarı tiyato bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları ve Şahane Damat dizilerinde rol aldı.

Akın Akınözü… Aslan Ailem dizisinde Murat Aslan karakterine can verecek olan Akın Akınözü 4 kardeşten birini canlandıracaktır. Akın Akınözü 1990 Ankara doğumludur. TED kolejinden sonra eğitim için Amerikaya gider ve eğitimini burada tamamlar. Rol aldığı projelerde Muhteşem Yüzyıl, Azrail Filmi ve Arkadaşlar İyidir projelerinde rol aldı.

Fırat Altunmeşe.. Aslan ailem dizisinde Umut Aslan‘ı canlandıracak. Aslan ailesinin bir diğer çocuğu da Umut olacak. Fırat Altunmeşe İzzet Altınmeşe’nin oğludur. 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezundur. Rol aldığı diziler. Bensiz, Kaçak Gelinler, Vicdan Cesur ve Güzel…

Bora Akkaş… Dizide Mutlu Aslanı canlandıracak olan Bora Akkaş 1990 İstanbul doğumludur. Tanınmasını sağlayan dizi Geniş Aile olmuştur. Kocan Kadar Konuş, Geniş Aile, Çifte Saadet, Ay Lav Yuu Tuu, Dayan Yüreğim projelerinde rol almıştır.

 

Eda Şölenci.. Dizide Pelin Erdem’i canlandırıyor. 1996 İzmir doğumludur.  Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim görmektedir. Adı Efsane dizisinde Çiler karakterini canlandırdı.


”Aslan Ailem” yakında TRT1’de! İşte tanıtım fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.