Aslan Ailem Dizisi Pelin Kimdir? Gerçek Adı İnstagram Resimleri

Çok yakında Trt1 ekranlarında yeni bir dizi başlıyor Aslan Ailem isimli. Dizide karakterler oldukça güzel ve sevimli Onlardan birisi de Pelin. Aslan Ailem Dizisi Pelin Kimdir? Gerçek Adı soyadı nedir İnstagram Resimleri hayatı biyografisi derken kısaca Pelin hakkında her şeyi sizlere sunmak istiyoruz.

Trt1 ekranlarında başlayan Aslan Ailem dizisinde Pelin rolünü karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eda Şölenci dir. Eda Şölenci Aslan Ailem Dizisinde canlandırdığı Pelin rolü ile oldukça ilgi çeken bir oyuncu oldu. Bizde sizlere kısaca hayatı hakkında kısa bilgiler sunalım istedik.

Aslan Ailem Dizisi Pelin Kimdir? Gerçek adı Eda Şölenci olan güzel oyuncu 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Üniversite hayatını Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlayan güzel oyuncu aldığı oyunculuk eğitimi sonrasında çeşitli ajanslar vasıtası ile dizilerden teklifler almaya başlamıştır. En önemli rolü ise Adı Efsane dizisindeki Çiler rolüdür. Aslan Ailem Dizisinde de Pelin olarak rol almaktadır.

Aslan Ailem Dizisi Pelin hakkında bilgiler resimler:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017