Aslan Ailem Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu Özetleri (Trt1)

Yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Trt1 ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Aslan Ailem Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu Özetleri (Trt1) de sizlerle olacak. Bugün TRT1’in yeni ve iddialı dizisi ”Aslan Ailem”in tanıtım fragmanı yayınlandı! Oldukça samimi olan tanıtım fragmanını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği yönetmenliğini ise Ömer Uğur’un yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda daha önce Güneşin Kızları ile popülerliğini artıran Burcu Özberk, Akın Akınözü, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Ferdi Sancar, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve Levent Özdilek gibi oyuncular yer alıyor.

Aslan Ailem Dizisi Tanıtım Fragmanını izleyince sizlerde aşağı görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Merakla beklenen dizi zengin bir kız olan Burcu’nun ölen babasının kendisine bıraktığı çiftlikte yaşayan 4 çocuklu bir aileyle yaşadığı eğlenceli olayları konu alıyor. Babasının hem mirasına hemde vasiyetine sadık kalmaya çalışan Burcu bakalım başarılı olabilecek mi?

Aslan Ailem” fragmanı TRT1’de yayınlandı! Şimdi dizihaberi.tv de işte tanıtım fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.