Aslan Ailem Rıfkı Kimdir? Doktor Rıfkı Havuç Aslan Ailem Dizisine Katıldı

Aslan Ailem Rıfkı Kimdir? Doktor Rıfkı Havuç Aslan Ailem Dizisine Katıldı .. Aslan Ailem dizisin yeni bölümde yeni bir oyuncu dahil oldu. Fragmanda görünce hepimizin yüzünden gülümsemeye neden olan biri.. Yıllardır Çocuklar Duymasın da izlediğimiz ve akıllara Havuç olarak kazınan Furkan Kızılay.

Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın’da uzun yıllar rol aldı ve geçen yıl Survivor’a katıldı. Survivor’a katılarak herkesin aklındaki Havuç algısını yıkmak istediğini söylemişti. Furkan Kızılay artık 27 yaşında. Ve artık Havuç olarak kalmak istemediği için yeniden başlayan Çocuklar Duymasın dizisine katılmadı.

Çocukalr Duymasın’a katılmayarak seyirciyi üzen Furkan Kızılay yeni bir dizi ile ekrana döndü. Aslan Ailem dizisinde Doktor Rıfkı’yı canlandıran Furkan Kızılay’ın bilgilerinide sizlerle paylaşıyoruz.

Furkan Kızılay 1990 yılında İstanbulda doğdu. Bu zamana kadar sesinin güzelliği ile dikkatleri de üstüne çekti ve 5 albüm çıkardı. 1999 yılından itibaren televizyonda dizilerde rol almaya başladı. En son Çocuklar Duymasın’da rol aldı. Şimdi ise Aslan Ailem dizisinde doktor rolü ile karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.