Aslan Biraderler Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1 Yeni Sezon)

Trt1 de bu sezon oldukça az dizi var derken yep yeni bir dizi duyurusu geldi az önce. Trt1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan dizi Aslan Biraderler dizisi oldu. Aslan Biraderler Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1 Yeni Sezon) da tüm dizi haberleri dizihaberi.tv farkıyla sizlerle olacak.

Aslan Biraderler Dizisi Oyuncuları Kimler Kadroda Hangi oyuncular var: Aslan Biraderler projesinden önce bir çok dizi ve filme imza atan Ömer Uğur “Aslan Biraderler” dizisini yönetecek. Dizinin oyuncu seçmeleri ve Cast çalışmaları sürüyor ancak başrol oyuncularından biri Bora Akkaş oldu.

Aslan Biraderler Dizisi Oyuncuları belli oldukça buraya eklemeye devam edeceğiz. Aslan Biraderler Dizisi Oyuncu kadrosu dizinin tüm oyuncuları Trt1 de belli oldukça sizlere aktaracağız. Aslan Biraderler Dizisinin konusu nedir: Dizi 4 kardeşin yaşam mücadelesinin hikayeleştirilmiş şeklini konu alıyor. 4 KArdeşin başından geçen olaylar özgün bir dille anlatılacak.

Aslan Biraderler Dizisi konusu özeti fragmanı ve tüyoları belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz. Aslan Biraderler Dizisinin oyuncularından şimdilik sadece Bora Akkaş belli oldu diğer oyuncuların seçmeleri devam ediyor..

Bora Akkaş Kimdir: 12 Ekim 1990 tarihinde İstanbul şehrimizde dünyaya gelmiştir. Genç yıldız bir çok dizide rol almış ve başarıyla oynamıştır. 19 Ağustos’ta “Kanatsız Kuşlar” dizisinde rol alan meslektaşı Seda Türkmen‘le nikah masasına oturmuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017