Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler Dizisine Ne Zaman Dönecek?

Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler Dizisine Ne Zaman Dönecek? Ufak Tefek Cinayetler dizisi salı akşamları yayınlanmaya devam ederken oyuncuları bir bir kaybediliyor malesef. Aslıhan Gürbüz sağlık durumundan dolayı bir kaç haftadır dizi de yer almıyor.

Aslıhan Gürbüz bel fıtığı ameliyatı olmuştu. Ameliyat sonrası yatak istirahatı devam eden oyuncu dizi de yurt dışına çıkmış gibi gösterildi. Aslıhan Gürbüz dizi de sesiyle yer aldı. Kızı Merve ile yurtdışına çıkan oyuncu yakında dönüyorum demesinin ardından son bölümde kıta değişikliği yaptığından bahsedildi. Bunu duyan seyirci de acaba Merve diziye dönmeyecek mi sorusunu akıllara getirdi.

Aslıhan Gürbüz’ün menajeri konu ile ilgili şöyle açıklama yaptı. Aslıhan Gürbüz’ün sağlık durumunun iyi olduğunu ancak istirahatine devam ettiğini iyileşme sürecine göre de diziye döneceği tarihin netleşeceğini söyledi. Ancak Aslıhan Gürbüz’ün diziye dönüş tarihi ile ilgili henüz net bir tarih yok. Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler dizisine dönmeyecek mi?

Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler dizisinde 4 haftadır yer almıyor. Dizinin reytingleri de malesef iyiye gitmiyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezon başladığından beri umduğu gibi reyting oranlarına kavuşamıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi son haftalardaki reytinglerine bakacak olursak yeni sezonun ilk bölümü hariç çok iç açıcı geçmemiş.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonuna 18 eylülde başlamış. İlk bölümü ile reytinglerde 1. olan dizi grafiği haftadan haftaya düşmüştür. Reytingleri 7. 9. 11. 13. sıralara kadar gerilemiştir. Ufak Tefek Cinayetler dizisi reytingleri böyle düşük seyrettiği sürece de yayın hayatı daha ne kadar devam eder göreceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi için Star TV gün değişikliği kararı almıştı. Reytingleri bu sayede biraz yükselir mi göreceğiz. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümünde Aslıhan Gürbüz yine yer almayacak. Ufak Tefek Cinayetler de 4 haftadır yer almayan Aslıhan Gürbüz daha ne kadar olmayacak? Dönüşü ile ilgili kesin bir bilgi yok ancak kesinleşince sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018