Aslında Sunucusu Fuat Akdağ ve Bağış Erten Kimdir ?

Aslında sunucusu Fuat Akdağ ve Bağış erten kimdir geçmişleri hakkındaki bilgileri konumuzda bulabileceksiniz. Aslında hangi kanalda veriliyor nereden nasıl izlenir ? Yeni bölüm saat kaçta programın konusu ve detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Aslında Sunucusu Fuat Akdağ ve Bağış Erten Kimdir ?

Aslında? Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Muhteşem programı Fuat Akdağ ve Bağış Erten sunumunda Kanal D’nin alt kuruluşu olan D Max kanalında izleyebilirsiniz. Tabi bunun için ip televizyon, D Smart ya da Digiturk üyesi olmanız gerekmektedir. Aylık 45-50 TL arasında değişen fiyatlar ile üye olabilirsiniz.

Aslında? Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

D Max Aslında Saat Kaçta Hangi Gün ?

Aslında programı D Max kanalında her salı günü yayınlanıyor. Programın yeni bölümünü 22:55 itibari ile izleyebilirsiniz.

D Max Aslında Saat Kaçta Hangi Gün ?

Aslında Programının Konusu Nedir ?

Programın usta iki sunucusu Fuat Akdağ ve Bağış Erten birbirinden etkileyici spor yorumlarını paylaştığı kanal D Max çok fazla izleniyor. Özellikle Fuat Bey’in farklı bakış açısından yorumladığı programın konusu tamamen futbol üzerine kuruludur. Nadir olarak farklı spor dallarına değinilse de ana tema özellikle şu zamanlardaki transferler üzerinedir. Sezonda ise maçların yorumları ve geniş özetleri üzerine kuruludur.

Aslında Programının Konusu Nedir ?

Aslında Sunucuları Kimdir ?

Kanal D Max kanalında yayınlanan spor programını iki önemli sunucusu Fuat Akdağ ve Bağış Erten kimdir ? Spor yorumcularını yakından tanıyalım.

Aslında Sunucuları Kimdir ?

Fuat Akdağ Kimdir ?

1966 Gümüşhane doğumludur. Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Genç yaşından beri spora olan ilgi ve çalışma hayalı TRT kanalı ile gerçekleşmeye başladı. Kariyerine ATV’de devam etti. Son olarak ise NTV kanalında spor müdürü olarak çalışıyordu. Kendisini sunduğu Santra ve 90 Dakika programlarından tanıyoruz. Fuat Akdağ 2019 2020 yeni projesi ise D Max’ta yayınlanan Aslında programı oldu. Sunucu arkadaşı Bağış Erten ile birlikte aynı programda izleyebilirsiniz.

Fuat Akdağ Kimdir ?

Bağış Erten Kimdir ?

1973 Ankara doğumlu Bağış Erten İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Bağış Bey Yakın Tarih okuyarak yüksek lisans sahibi olmuştur. İletişim Yayınları’nda ilk editörlük işlerine başlayan başarılı yazar 94 yılında ilk yazısını yayınlamış oldu. Yazarlığın yanında son 10 yıldır spor yorumculuğu yapmaktadır. CNN Türk, NTVSpor ve Radikal gibi bilindik markaların çatısı altında uzun süreler çalışmıştır. Eurosport kanalının Türkiye genel yayın yönetmenliği yapmış Cumhuriyet gazetesinde yazmıştır. Bağış Erten 2019 2020 projesi ise Kanal D Max’ta yayınlanan Aslında isimli program oldu. Sunucusu olduğu spor programına katkıları izleyenleri şok ediyor.

Bağış Erten Kimdir ?

Kanal D Max Aslında sunucuları kimdir programın konusu kanalı ve yeni bölümlerinin yayınlandığı saat hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz konuları bize yorumlar kısmından iletiniz.

Kanal D Max Aslında sunucuları kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2019