Asuman Dabak’la Hayat Bitti mi Asuman Dabak Ayrıldı mı Yeni Sunucu Kim?

Bir türlü oturtamadı Kanal D Asuman Dabakın sunuculuğundaki programı. En Son Asuman Dabak bir dizide rol buldu da kurtuldu. O kurtuldu ama Asuman Dabak’la Hayat programını kim sunacak adı yeniden mi değişecek Kanal D’de yayınlanan Asuman Dabak’la Hayat bitti mi devam edecek mi?

Tüm bu sorulara yanıt vereceğiz ancak Asuman Dabak’ın sunduğu ve ilk olarak Gel Barışalım isimli barıştırma programının adı Rtük tarafından evlendirme ve barıştırma programlarına getirilen yasak sonrasında, kısa süre sonra Asuman Dabak’la Hayat olarak değiştirilmişti. Ancak Asuman Dabak’la Hayat da kısa sürdü.

Asuman Dabak’la Hayat programı bu kezde sunucusu Asuman Dabak ın yeni bir dizide rol almasından dolayı yarıda kaldı ve yeni bir sunucu arayışı başladı. Format değişikliğine de giden programda, şimdi de sunucu değişikliği yaşandı. Asuman Dabak’ın yerine deneyimli sunucu Yasemin Bozkurt ile anlaşıldı.

Yasemin Bozkurt sunucu oldu ama Asuman Dabak ile Hayat olan programın adı da değişmeliydi. Çünkü Asuman Dabak artık sunmuyor neden onun adı geçsin ki. Yasemin Bozkurt, son olarak Teve2’de yayınlanan 3. Sayfa isimli programı sunuyordu. Bakalım Yeni programda kanal D de başarılı olacak mı?

Yasemin Bozkurt Kimdir: 1959 yılında Turhan Ünver ve Habibe Hanım çiftinin evladı olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yasemin Bozkurt ilk Televizyon deneyimini ise TRT ekranlarında Kadının Penceresi, Politika Penceresi, Yasemin’in Penceresi gibi programlar ile gerçekleştirmiştir. Son olarak Teve2’de yayınlanan 3. Sayfa programında ekrana geliyordu. Şimdi Asuman Dabaktan boşalan programın sunucusu oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017