Ateş Böceği Dizisi Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi?

Star tv ekranlarında devam eden ve oldukça başarılı bir izlenme grafiği ile yaz aylarının eğlenceli dizilerinden biri haline gelen Ateş Böceği Dizisi Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi? sorusu merak edilmeye başlandı. Dİzinin sezon finali mi olacak yoksa tamamen final yapıp bitecek mi bizde sizler için araştırdık.

2017 yaz aylarının neşesi oldu adeta Ateş Böceği Dizisi. İzleyenler merak içinde Ateş Böceği Final mi Yapacak sezon finali mi olacak 2. Sezon Devam Edecek mi? yoksa tamamen bitecek mi gibi sorular sorarak dizi hakkında gelecekte olacakları şimdiden öğrenmek istiyorlar.

Star tv eğlence dizisi Ateş Böceği son haftasında almış olduğu 4.11 reyting oranı ile perşembe günü 2. oldu ve Kanatsız kuşlar dizisinden sonra yerini sağlama almış görünüyor. Görünüşe ve reyting oranlarına baktığımızda ilk sıraya çıkması zor olsa da kendisinden sonra gelen dizinin yaklaşık 2 katı oranında bir reytinge sahip olduğunu göz önünde bulunduracak olursak Ateş Böceği dizimizin bitmesi final yapması beklenmiyor kısa sürede.

Ancak dizilerin ömürlerini belirleyen reyting oranlarının yeni sezonun başlaması ile eski diziler yeniden ekrana gelmeye başlayınca yaz dizileri adeta birer çiçek gibi solmaya ve kısa sürede final yapmaya başlıyorlar. Önceki sezonlardan edindiğimiz tecrübeye göre Ateş Böceği dizisi Ekim ayına kadar çok rahat gider.

Ancak daha sonra sezon dizilerinin başlaması ile reytinglerinde büyük bir düşüş olursa dizi final yaparak ekrana veda edebilir. Ancak 4 üzerindeki reytingleri korumayı başarabilirse dizinin önü açık olabilir. Oldukça başarılı sayılabilecek olan Ateş Böceği izlenme oranları sezon finali veya final yapmasını gerektirecek kadar değil.

Birinci olan Kanatsız Kuşlar dizisinden hemen sonra geliyor ve bu demek oluyor ki dizi yeni sezonda da devam edebilir. Kısacası bunu biraz yeni sezon dizileri veya eski sezondan kalma dizilerin performansları belirliyor. Bakalım Ateş Böceği dizisi nasıl bir izlenme oranı görmeye devam edecek ve yeni sezonda reytinglerini koruyabilecek mi?

Lütfen sizlerde  Ateş Böceği dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlere bilgilerinizi fikirlerinizi bildirin. Ateş Böceği Dizisi Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi? konusunda sizlerin görüşleri de bizim için çok kıymetli..Şimdiden yorumcu kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ateş Böceği Dizisi Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi? (32 Yorum)

  1. Ya yeniden baslasin ya biz butun sulale izliyorduk ve hergunde tekrar tekrar izliyoruz yeniden baslasin

  2. Ateşbocegi bitmemeliydi bence yeniden baslayacak ya insallah baslar bitdiginden beri gercekden cok uzgunun agliyorum bu dizi benim nese kaynagimdi lutfen burdan yonetmenlere yapimcilara yalvariyorum dizi yeniden baslasin Amin…

  3. Bitmesin lütfen, kızlarımla güvenle izlediğim, romantik ve eğlenceli bir dizi. Psikopat unsurlar içermiyır diye yayından kaldırılmamalıydı

  4. Nilay abla seçkin abi sizlerin ben hayranıyım ben 12 yaşındayım ve sizi takip etmekten onur duyuyorum ve beni kırmayıp final yapmaamanızı istiyorum.

  5. bence atesbocegi dunyanin en guzel dizisidir.Sizden rica ediyorum ki atesbocegi dizisi asla ve asla final yapmasin. Cunki ben atesbocegi dizisini coooooooooooooooook seviyorum.

  6. Zaten iki tane dizi var ikinci olmasi normal kadin bas rol oyuncu farkli biri olsaydi kesin reyting siralamasinda 1.olurdu ama dizi fena deyil.

Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017