Ateş Böceği Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu?

Ateş Böceği Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu?… Ateşböceği dizisinin konusunda bir genç avukat bir güzel genç kız var. Bir erkek bir bayan olur da aşk olmaz mı? Barış çok başarılı çekici ama aşka olan inancını kaybetmiş bir avukattır. Diğer tarafta ise hayat dolu eğlenceli hayatı yaşamasını bilen ve çalışmak zorunda olan bir genç kız vardır adı Aslı.

Aslı Barış’ın özel şoförü olur ve hayat yollarını böylelikle kesiştirmiş olur.  Aslı ve Barış’ın aslında birbiri ile hiç uyuşmayan hayatları olsa da tatlı atışmalar onları birbirine yakınlaştırır. Ateşböceği dizisi de böylelikle yaza damgasını vurmayı planlıyor.

Böyle bir aşk hikayesi sizce beğenilir mi? Fragmanda yaz sıcaklığını buluyoruz bakalım seyircinin de tepkisi aynı olacak mı? Bu dizi konusu itibariyle de bana Dolunay dizisini anımsattı. Onda da özel aşçısı oluyordu kız zengin erkeğin. Bu dizide de özel şoförü oluyor. Bakalım ikisi arasında nasıl bir benzerlik olacak?

Ateşböceği dizisi yayın hayatına başladı. Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı dizi reytinglerini de sizlerle bu konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. İlk bölümü ile ilk sıraya yerleşti dizimiz.. işte ilk hafta sonuçları:

Siz bu diziyi nasıl buldunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. İlk sırada kalmaya devam eder mi yoksa zamanla düşer mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ateş Böceği Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu? (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017