Ateşböceği 12. Bölüm Fragmanı Özeti Aslı Gerçekleri Öğrendi

Ateşböceği 12. Bölüm Fragmanı Özeti Aslı Gerçekleri Öğrendi... Ateşböceği dizisinin yeni bölümünde Veli’nin eşiyle yemek yiyen ve onun ağzından laf almaya çalışan Aslı ve Barış’ın işi umduğu gibi gitmez. Aslı yemekte çok sinirlenir. İlayda Barış’ın nişanlısı gibi davranır ama Aslı bu durumu kıskanır.

Aslı nişanlın ben olacaktım ajan olarak diyor. İlayda’yı çok kıskanıyor. İlayda’nın bu işe karışma sebebi de Cahide’nin yönlendirmesi. Cahide Barış’la yakınlaşması İlayda’ya taktik vermiştir. Aslı ajanlık yapmak ister ama buna İlayda engel olur.

Barış Aslı’ya olan duygularını açık eder. Ama Aslı ona karşılık vermez ve avukat Barış’a aşık olduğunu bilmektedir.  Barış Emrah’tan Aslı’yı sürekli kıskanır ve Emrah’la görüşmesini istemez. Belki görüşmesini engellerken başka amacı olabilir. Barış’ın korkusu başına gelir..

Barış Aslı’yla görüşür. Ona bir haber verir. Aslı gelir ve bu haberin hesabını Barış’tan sorar. Bu haber ne dersiniz? Aslı Çiçek’e arabayla çarpanın Hakan olduğunu Barış’ın kuzeni olduğunu öğrendi mi? Yoksa haber bambaşka bir şey mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Bence ogrenmemistir.Aslinin herseyi ogrenmesi bu kadar basit ve hizli olamaz.

  2. Bence başka bişey ögrenmiştir çünkü hep böyle olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.