Ateşböceği 22 Ekimde Neden Final Yapacak Bitecek Reytingleri Düşük Mü

Ateşböceği 22 Ekimde Neden Final Yapacak Bitecek Reytingleri Düşük Mü… Ateşböceği Dizisi 22 Ekim Pazar Günü  malesef ekran hayatına son veriyor. Aslı ve Barış’ın aşkı artık son buluyor. Ateşböceği dizisinde  Final Yapacak Bitecek. Artık Aslı ve Barış aşkını doya doya yaşarken engeller yine önlerine set çekmektedir.

Ateşböceği dizisinin son bölümlerinde Aslı ve Barış artık aşklarını yaşamak istiyor. Ama Cahide Aslı’nın kendi ailelerine yakışmadığını Metin ise Aslı’nın bu aile tarafından ezileceğini düşünüyor. Cahide Aslı’yı Barış’tan uzak tutmak için yurtdışına gönderme planları yapar.

Metin de bu ilişkiyi onaylamadığını Aslı’ya açıklar. Ama bunlara rağmen Barış’ın Aslı’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Arzu ve Barbaros’un nişanı yapılır. Gül tüm gerçekleri öğrenmek üzeredir. Barış mahalleye gelir ve nişan olur.

Ateşböceği dizisi reytingleri son haftalarda düşüş yaşadı. Kanal gününü değiştirdi ancak yine de kar etmedi. 1 ekim pazar 10. sırada yer alan Ateşböceği 24 eylül akşamında da 4. sırada yer aldı. Yaz sezonunda hep birinci sırada yer alırken yeni sezonda dizilerin başlamadı yaz dizilerinin de sonunu hazırladı. Sizce Ateşböceği dizisinin final kararı doğru mu yoksa devam mı etmeli? Yorumlarınızı beklentilerinizi yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ateşböceği 22 Ekimde Neden Final Yapacak Bitecek Reytingleri Düşük Mü (1 Yorum)

  1. Star guzel bir diziyi neden bitir mis insanlarin izledigi merakla bekledigi severek izledigi dolunay ve ates bocegi delimisiniz

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017