Ateşböceği 5 Kasım Pazar Neden Yok Bitti mi Niçin Yok Yayınlanmıyor?

Ateşböceği 5 Kasım Pazar Neden Yok Bitti mi Niçin Yok Yayınlanmıyor? sorusu ile karşınızdayız. Dizi bittiği için yeni bölümü maalesef yayınlanmayacak artık. Geçtiğimiz çarşamba final bölümü ile yayınlanmış ve bitmiştir. Artık Ateş böceği dizisi yayınlanmayacak star tv de. Ateşböceği 5 Kasım Pazar Neden Yok Bitti mi Niçin Yok Yayınlanmıyor? İşte eski içeriklerimiz:

5 Kasım pazar Ateşböceği Neden Yok Bitti mi Niçin Yeni Bölüm Yok? sorularını yakında çok fazla duyacağız. Ama hemen kızmayın, yeni sezon için küçük bir düzeltme bu. Sevilen dizimiz Ateş böceği gün değiştiriyor. Dizimizin başrollerinde Nilay Deniz, Seçkin Özdemir, Gözde Çığacı, Seda Güven, Çağrı Çıtanak, Umur Yiğit Vanlı, Durul Bazan, Şebnem Dilligil gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ateşböceği dizisi yeni bölümü 5 Kasım günü varmı yokmu neden yayınlanmıyor sorusuna hemen yanıt verelim istedik. Ateşböceği dizisinin yeni bölümü, yayın günü değişikliğinden dolayı 21 eylül perşembe akşamı star tv de ekranlara gelmeyecek. Peki dizimiz hangi günü yayınlanacak?

Ateşböceği 5 Kasım günü yok yayınlanmayacak: 5 Kasım’da yayınlanması gereken ATeşböceği dizisinin yeni bölümü 24 Eylül Pazar günü ekranlarda olacak. Bu değişikliği beklemeyen veya dizinin günü değişince kısa süre sonra final yapıp ekrana veda edeceğini düşünün dizi severler şok yaşadı.

Barış Yöş’ün yönettiği Ebru Hacıoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı Ateşböceği dizisi artık yeni bölümleriyle her hafta Pazar günü Star TV’de ekranlara gelecek. Ateşböceği 5 Kasım pazar bekleyenler lütfen beklemeyiz. Sizce dizimiz gün değiştirdikten sonra eskisi gibi izlenir mi? 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ateşböceği 5 Kasım Pazar Neden Yok Bitti mi Niçin Yok Yayınlanmıyor? (5 Yorum)

  1. Boyle diziler neden daha fazla konmuyor. Zevkli diziler kaldirilyor karamsal kavgalı diziler devam ediliyor.

  2. Ne alaka negüzel devam ediyodu saçma sapan kimsenin haberi olmadan dizi bitiriyosunuz biz izlerken keyif alıyoduk sonuç ne şimdi biri bana anlatsın böyle dizimi biter hiç yapmayın ozaman

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017