Ateşböceği 6. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Ağustos Perşembe

Ateşböceği 6. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Ağustos Perşembe.. Ateşböceği dizisi yeni bölümde Aslı ve Barış arasındaki ilişki farklı yöne gidiyor. Aslı Barış’a kendini kaptırmak üzeredir. Barış’ta benzer duygulara sahip olsa da biliyor ki Aslının kardeşinin olayı aralarına girecek.

Bu yüzden bu mevzuuyu Aslı’yı üzmeden kendini aklaması ve durumu çözmesi gerekmektedir. Aslı Barışın teyzelerinin evinde yapılan partiye katılır. Barış ve Aslı arasındaki iletişim teyzelerin dikkatini çeker. Teyzeler Cahide ve Handan bu işin peşini bırakmaz.

Cahide ve Handan Aslı’yı araştırmaya başlarlar. İlayda bu durur mu? Teyzeleri yönlendirir ve duruma müdahale etmeye çalışırlar. Bu durum Aslı’nın ailesini karıştırır. Aslı ise Barışa yardım ettiğini zannetmektedir. Ama Aslı’nın iyi niyetli davranması onun yıkımını hazırlamaktadır.

Ateşböceği dizisi 6. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda paylaştık. 3 Ağustos perşembe günü Ateşböceği dizisinde Aslı ve Barış arasında hem duygusal hem de tartışmalı olaylar yaşanacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.