Ateşböceği Dizisi Kovaladıkça Kaçan Ateş Böceğim Misin Şarkısı Kim Söylüyor

Ateşböceği Dizisi Kovaladıkça Kaçan Ateş Böceğim Misin Şarkısı Kim Söylüyor… Ateşböceği dizisi yaz ekranlarında Star tv yayınlanıyor. Ateşböceği dizisinin başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaşıyor. Diğer oyuncularda Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer…

Mia yapım projesi olan Ateşböceği dizisinin yönetmenliğini de Kiralık Aşk dizisinin yönetmeni olan Barış Yöş yapıyor. Ateşböceği dizisi hikayesi ile de yaz gibi insanların içini ısıtacaktır. Ateşböceği dizisinin iki başrolü olan Aslı ve Barış tesadüflerin sonunda aşık olurlar..

Barış başarılı yakışıklı ancak aşka olan kapılarını kapatmış bir boşanma avukatıdır. Aslı ise onun tam zıttı bir karakterdir ve hayat doludur eğlencelidir. Aslının lakabı Ateşböceğidir. Aslı ailesini geçindirmek zorundadır ve taksi şoförlüğü yapar. Hayat onları tesadüfleri ile yakınlaştırır.

İki yabancı insan birden tek vücut olurlar aşklarını da yaz boyu ekranlarda seyirciler keyifle izler. Ateşböceği denilince akla Hababam Sınıfın filminde Hafize Anadan dinlediğimiz Ateşböceği şarkısı akıllara gelir. Zaten dizide de aynı şarkı seslendiriliyor. Ancak kim seslendiriyor?

Ateşböceği dizisinin jenerik şarkısını kim seslendiriyor? Şimdilik tam net olmasa da sizlerle netleşince paylaşacağız. Ateşböceği dizisi fragmanı ve şarkısını sizlerle paylaşıyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.