Ateşböceği Dizisi Mavi Kelebek Rolü Kimdir? İşte Bilgileri

Perşembe akşamları yayınlanan Ateşböceği Dizisinde son bölümde adı geçen Mavi kelebek karakteri hakkında bilgi vermek için bu konuyu açtık. Ateşböceği Dizisi Mavi Kelebek rolünü oynayacak oyuncu kim nasıl bir karakter olacak yada Mavi kelebek dizide ne yapacak ondan bahsedelim.

Ateşböceği Dizisinde son bölümde Mavi Kelebek adı geçti. Barış bir davasını kazanmak için Mavi kelebeği bulmalı ve suçunu ispatlamalıdır. Çünkü mavi kelebek resimleri kaçırmış bir hırsız olabilir. Yada kaçakçılık işi yapabilir. Bu suç Barışın müvekkiline kalmıştır.

Barış müvekkilini aklamak için Mavi Kelebek in kim olduğunu bulmak zorundadır. Barışı mavi kelebeğe götürecek iki kişi onlardan kuşkulanır ve onları bir odaya hapseder. Barış müvekkilinin hırsız olmadığını kanıtlamak için MAvi Kelebek isimli kişiyi bulmak zorundadır.

Sizce bu mavi kelebek kimdir? Kim olabilir ve Barış Ateşböceği Dizisinin yeni bölümünde  Mavi Kelebek adlı şahısı bulabilecek midir? Yorum ve görüşlerinizi aşağı bekliyoruz.. Ateşböceği Dizisi Mavi Kelebek hakkında bilgilerimiz şimdilik bu kadar..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.