Ateşböceği Dizisi Neden Gün Değiştirdi Bitecek mi Erken Final mi yapacak?

Star tv de ekrana gelen dizilerden biri olan ve perşembe akşamları yayınlanan Ateş böceği dizisinden gün değişikliği haberi geldi. Dizihaberi.Tv olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ateşböceği Dizisi Neden Gün Değiştirdi Bitecek mi Erken Final mi yapacak? gibi sorulara da cevap vermek istiyoruz.

31 Ağustos perşembe günü arefe günü olması sebebiyle ekrana gelmeyecek olan Ateşböceği dizisi yeni bölümü ile 7 Eylül perşembe günü kaldığı yerden devam edecek.  7 Eylül Perşembe akşamı star tv de 10. bölümü ile devam edecek dizinin akıbeti belli oldu. 11. ve 12. bölümü de perşembe günleri yayınlanacak olan Ateş böceği dizisi sonra gün değişikliğine gidecek.

Ateşböceği dizisi 13. bölümde yeni gününde ekranlara pazar günleri gelecek. Ateş böceği yeni bölümleriyle artık Pazar günleri Star tv de olacak. Peki bu değişiklik neden oldu herşey iyi güzel gidiyorken bu değişikliğin neden ne? Genelde kötü giden diziler gün değiştirir peki bizim dizimiz neden gün değiştirdi?

Ateşböceği Dizisi Neden Gün Değiştirdi : Aslında gün değişikliği tamamen kanalın insiyatifinde oldu. Yeni dizilerden biri olan Siyah İnci için boşaltılan günde hem yeni dizi zorlanabilir hemde günü değiştiği için Ateşböceği dizisinin sevenleri üzülür. Bu durumu star tv ye uyarı olarak yazmak lazım, sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Ateşböceği Dizisi Bitecek mi Erken Final mi yapacak? Hayır öyle bir durum yok, çünkü gayet güzel reytingler alıyor dizimiz. Ancak gün değiştirdikten sonra ne olur bilemiyoruz. Çünkü pazar günü izlenen başka diziler var, Çocuklar duymasın var, Savaşçı dizisi var. Neyse şimdilik durum bu. Sizlerde görüşlerinizi yazın aşağı lütfen. Gün değişikliği sizce iyi olur mu yoksa olumsuz mu etkilenir Ateşböceği?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ateşböceği Dizisi Neden Gün Değiştirdi Bitecek mi Erken Final mi yapacak? (41 Yorum)

 1. Asli karakterinin oyuncusu evlendi, dizideki aşkın gerçekliği ve sihir bozuldu, ben ce konu bu, Nilay evliliğini bir kaç ay erteleseydi sorun olmayacaktı, gün değişikliğinin nedeni de bu diye düşünüyorum. .

 2. İlk bölümden itibaren keyifle izliyorum. Gün değişikliği durumu değiştirmeyen. Tüm karekterleri sevmekle birlikte agatha sahnelerinsahnelerini fazla özensiz buluyorum. Artık okula başlasa!

 3. Aslının gerçek hayatta olan evlilik haberleri bizim dizi hayallerimizi heyezena ugratti…bizler dizi dünyamızda dizideki erkek ve kadını kimseyle paylaşmak istemiyoruz bu diziyi çok seviyordum ama sogudum izleyeceğimi artık sanmıyorum hayallerim gerçeklerle yıkıldı maalesef. ..

 4. Bence iyi olmuş iş saatleri yüzünden heyacanla diziyi bekliyorum izleyemiyorum pazar gunu olmasi super her hfta sonu izleyebilecegim artik tesekurler

 5. Ateş Böceği dizisini severek izliyorum. Dizinin Pazar günü yayınlanmasının bence hiç sakıncası yok. Hangi gün olursa olsun bütün dizileri elimin tersi ile iter, ATEŞ BÖCEĞİ’ni izlerim.

 6. yeni dizi nasıl olsa yeni başlıyor onu pazar günü yayınlamaları daha mantıklı. İzleyicisi çok olan bir dizinin yeni diziye yer açmak için gününün değiştirilmesi hem çok anlamsız hem de üzücü.

 7. Biz ateşböceğini çok seviyoruz perşembeyi iple çekiyoruz pazar günü istemiyoruz o akşam yeterince dizi var zaten güzelim dizinin boşuna reytinklerini dusüreceksiniz

 8. yeni diziyi pazar akşamına alsınlar ateş böceği gayet güzel ve seviyeli bir dizi ailece oturup bakabileceğimiz güzel romantik komedi tarzında bir dizi

 9. Iyi giden bir dizinin gününü değiştirmek doğru değil bence yeni dizinin tutacağı ne malum ateşböcegini harcıyorlar bence seyircisinede saygısızlık diye düşünüyorum.

 10. Bence gün değiştirmesi iyi oldu şöyle,
  pazartesi:SÖZ
  salı:DOLUNAY
  çarşamba:TÜRK MALI
  perşembe:SİYAH İNCi
  cuma:İSTANBULLU GELİN
  cumartesi:FAZİLETHANIMVEKIZLARI
  pazar:ATEŞBÖCEĞİ
  Böyle olursa çok güzel olur
  hem pazar gününde reytingleri fazla olan bir dizi yok böylece dizi erken final yapmaz daha çok izlenir.

  • Ceydacım bence öyle olmasın…..
   Pazartesi: SÖZ
   Salı:DOLUNAY
   Çarşamba:TÜRK MALI
   Perşembe:ATEŞBÖCEĞÍ
   CUMA:ÍSTANBULLU GELÍN
   CUMARTESÍ:FAZÍLET HANIM VE KIZLARI
   Pazar:SÍYAH ÍNCÍ

 11. Ben net den izluyorum ama benim anlamadigim, madem Atesbocegi tutuldu ve izleniyor neden kanal zorlastiriyor dizigi? Seyircileri dusunen var mi? Sanki bille bille diziye tuzak kuruluyor ki reyting dusun ve dizi ipdal olsun. Istemiyorlarsa firsat versinler baska kanal alsin.

 12. Valla o siyah inci dizisi ateş böceği kadar iyi reyting almayacak o zaman da tekrar ateş böceği ile yer mi değiştirecek çok saçma

 13. DizimiN gününün değişmesini istemiyorum. Bence şu anda star tv deki en kaliteli yapılardan biri.final yapması durumunda çok üzülürum.izlediğim tek dizi yaa.

 14. Hyr yasa nolur ateşböceği final yapmasın BNC ateşböceği cuma veya cumartesi akşamına koyunlmali?

 15. bence atesbocegi dizisi cooooooooook guzel dizi .eger atesbocegi final yaparsa cooook uzulurum .lutfen atesbocegi asla ve asla final yapmasin noluur.

  • Bu kanalda hiç akıl yok kardeşim size ne bizim dizimizin yerinden alan memnun satan memnun reyting de bir numara o zaman

  • Aynen, ben de pazar akşamları hiç bir diziyi İZLEMİYORUM. Ama izlediğim herhangi bir dizi olsaydı hiç farketmez Yine de ATEŞ BÖCEĞİ’ni izlerdim.

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017