Ateşböceği Dizisi Nerede Çekiliyor Adresi Bilgileri (İstanbul Hangi Semtte)

Ateşböceği Dizisi Nerede Çekiliyor Adresi Bilgileri (İstanbul Hangi Semtte)… Ateşböceği yaz sezonuna damga vuran dizilerden biri olmaya aday. Genç ve başarılı oyuncuları ile hikayesi birleşince ortaya başarılı bir yapım çıktı. Ateşböceği dizisi ekranlarda görmeye alıştığımız bir güzel ve bir yakışıklı oyuncuyu biraraya getirdi.

Ateşböceği dizisi başrol oyuncuları Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz. İki oyuncu da genç olmalarına rağmen tv sektöründe aranan isimler.  Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz dizide iki aşığı canlandıracaklar. Yeşilçam tadında bir romantik komedi dizisi izlemeye hazırlanın.

Ateşböceği dizisindeki yer İstanbul’da boğaz manzarası görülüyor. Fragmanlarda oldukça güzel yerlerin dizide görünmesi insanlarda Ateş Böceği dizisinin çekim yeri neresi nerede çekildi dizi seti nerede gizi soruların oldukça fazla sorulmasına neden oldu..

Ateşböceği konusu; Başarılı yakışıklı bir avukattır Barış. Ancak aşka olan inancını kaybetmiş ve hayatta heyecanlı bir şey kalmadığını düşünen bir boşanma avukatı. Öbür yanda ise hayat dolu cıvıl cıvıl eğlenceli ve ailesini geçindirebilmek için taksi şoförlüğü yapan bir genç kız Aslı..

Aslıya arkadaşları kendi aralarında Ateşböceği diyorlar. İkislinin yolları tesadüf gereği karşılaşır ve ardından olanlar olur. Aşk bu kimi nerede bulacağı belli mi? Ateşböceği dizisi çekimleri Kadırga ve Berkoz civarlarında devam etmektedir. Dizi sevenler set ziyaretine gidebilirler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.