Ateşböceği Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı (Star Tv)

Çok yakında yeni bir dizimiz daha olacak nur topu gibi, adı ise Ateş böceği.. Ateşböceği Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı (Star Tv) ekranlarında başlamadan tüm haberleri ve içeriği ile dizihaberi sitemizde olacak ve sizlerin beğenisine sunulacak. Ateş böceği konusu özeti ve kadrosu hakkında tüm detayları sizler için hazırladık..

Yapımcılığını Mia Yapım‘ın yapacağı ve yaz aylarında sezonluk olarak ekrana gelecek olan yapım beğenilir tutarsa Eylülde de devam edecek. Mia yapımın diziyi üstlendiğini, Ateşböceği Dizisi yönetmenliğini ise Barış Yöş‘ün yapacağını şimdiden duyurmak isteriz. Bu sevimli güzel dizinin senaryosunu ise Ebru Hacıoğlu‘nun kaleme alacakmış.

Ateşböceği Dizisi star tv ile yaptığı sözleşme ile yaz aylarında her hafta bir bölümü yayınlanacak ve eğer dizi beklenen reytingleri almaya devam ederse sözleşmesi uzatılacak. Peki Ateş böceği Dizisinde kimler var başrolde:  ”Ateşböceği” dizisinin erkek başrol oyuncusu Seçkin Özdemir oldu. En son olarak ‘Kiralık Aşk’ dizisinde rol alan Seçkin Özdemir dizinin erkek başrolü olurken kadın başrol oyuncusu olarak da ‘Kara Yazı’ dizisinde en son olarak izlediğimiz Gülper Özdemir oldu.

Ateş Böceği Dizisi Seçkin Özdemir (Barış Rolü) Seçkin Özdemir bir çok dizide rol aldı. 25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbulda doğdu. Bir Aşk hikayesi dizisi yıldızını parlatan yapım olmuştur. Acı Aşk ise en son oynadığı dizi olmuştur. Ateş böceğinde Barış rolünde karşımıza çıkacaktır. Bakalım nasıl bir karaktere can verecek.

Gülper Özdemir (Aslı Rolü) 

18 Kasım 1990 tarihinde İstanbulda dünyaya gelmiştir. Kara Yazı dizisi ile oldukça popüler olan Gülper Özdemiryeni dizisi Ateş böceğinde Aslı karakterini canlandıracaktır. 

Ateş Böceği Dizisi Nilay Deniz 

3 Mayıs 1993 Aydın ilimizde dünyaya gelmiş olan güzel oyuncumuz ilk olarak Güneşi Beklerken dizisindeki rolüyle kendini göstermiştir. 1.72 boyunda olan Nilay Deniz’in ilk dizisi Behzat Ç dizidir. Daha sonra 20 Dakika ve Aşk Yeniden gibi dizilerde de rol bulmuştur.

Ateş Böceği dizisi Seda Güven (Leyla karakteri)

28 Ağustos 1984 tarihinde Balıkesir ilimizde dünyaya gelmiştir. Kurt Seyit ve Şura daha öncesinde de Fatmagülün Suçu Ne isimli dizilerde başarıyla görev almış güzel oyuncumuzun Ateş böceği dizisindeki karakteri Leyla isimli kızdır. Bakalım Seda Güven yeni rolü Leyla ile nasıl bir oyunculuk sergileyecek.

 

”Ateşböceği” dizisi çok yakında Star TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Oyuncuların detayları ve yardımcı oyuncuların belirlenmesi işlemleri devam ediyor. Dizi yapımcısı Mia ile iletişime geçerek dizide yardımcı oyuncu veya figüran olarak görev alabilirsiniz. Dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2017