Ateşe Koşanlar Dizisi Haberleri Oyuncuları Bilgileri Konusu

Son dönemde oldukça kahramanlık örneği gösteren kadı itfaiyecilerin başarı hikayeleri dizi oluyor..Kadın itfaiyecilerin hayatını konu alacak olan ve oldukça güçlü bir ekip ile kahramanların öyküsünün anlatılacağı dizi için Limon Film hazırlıklara başladı. Yeni dizinin adı Ateşe Koşanlar oldu..

Ateşe Koşanlar Dizisinin Konusu Özeti: 5 itfaiyeci kadının hayatını ekrana taşıyacak olan Limon film yeni dizisi ile kadın kahramanlıkları ön plana çıkaracak.. Limon filmin yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin adı “Ateşe Koşanlar” olarak kesin olarak belirlenmiş bulunuyor.

Ateşe Koşanlar Dizisi itfaiyecilik mesleğinin zorluklarını ve kadınların nasıl bu zorluklara göğüs gerdiğini ve mücadele ettiğini en yalın haliyle anlatıyor.. Ayrıca Ateşe Koşanlar Dizisinin cast çalışmaları da başladı. Oldukça genç ve güçlü bir kadro kurularak dizinin kendisinden söz ettirmesi bekleniyor..

Ateşe Koşanlar Dizisi yeni sezonda Fox TV’de ekranlara gelecek. Fox tv Ateşe Koşanlar Dizisi için büyük ihtimalle Kanal D de rakibi olan Arka Sokaklar dizisi ile aynı günde ekrana getirecek bu diziyi. Ateşe Koşanlar Dizisi hakkında detaylı bilgiler geldikçe sizlere yazacağız bu sayfada..

Ateşe Koşanlar dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Ateşe Koşanlar Dizisi Haberleri Oyuncuları Bilgileri Konusu

Fox tv de yeni sezonda yayınlanacak olan Ateşe Koşanlar Dizisi cuma akşamları ekrana gelecek. Ateşe Koşanlar Haberlerini burada sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Ateşe Koşanlar dizi Oyuncuları belli oldukça sizlerle paylaşacağız. Ateşe Koşanlar Bilgilerini ve Konusuyla özetini ileriki günlerde sayfamızın sonuna ekleyeceğiz.

Ateşe Koşanlar Dizisi Haberleri Oyuncuları

Ateşe Koşanlar dizisi oyuncu kadrosu karakterleri hakkında detaylı bilgiler için dizihaberi.tv sitemizi takip edin lütfen…

Ateşe Koşanlar Dizisi Konusu nedir?
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde itfaiyeci olarak görev yapan 5 itfaiyeci kadının gerçek yaşamını konu alacak olan Ateşe Koşanlar dizisi bu itfaiyecilerin yangın dosyalarından yola çıkarak hazırlanan gerçekçi öykülerini izleyeceğiz. Ateşe Koşanlar dizisi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde itfaiyeci kadınların öykülerini senaryolaştırıp izleyiciye aktaracak.

Ateşe Koşanlar Dizi Oyuncuları Bilgileri Konusu

Not: Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği,5 itfaiyeci kadının hayatını ekrana taşıyacak olan “Ateşe Koşanlar” dizisi için son olarak Savaşçı dizisinde izlediğimiz Yıldız Çağrı Atiksoy ile görüşülüyor.Anlaşma sağlandığı takdirde ünlü oyuncu dizide başrolü üstlenecek. “Ateşe Koşanlar” yeni sezonda Fox TV’de ekranlara gelecek.

Ateşe Koşanlar Dizisi konusu özeti fragmanı

Ateşe Koşanlar dizisi Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir işte bilgileri:
Ateşe Koşanlar dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy başrolde oynayacak:Ateşe Koşanlar dizisi Yıldız Çağrı Atiksoy


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018