Atv 8. Gün Dizisinin Konusu ve Özeti Nedir?

2018-2019 yeni sezonuna hazırlanan Atv yeni dizileri bir bir ortaya dökmeye başladı bile. Yeni sezonun ilk aylarında yayınlanacak olan 8. gün isimli dizi için anlaşma sağlanmıştı. Atv 8. Gün Dizisinin Konusu ve Özeti Nedir? sorularına şimdiden yanıt verelim. ATV’nin yeni dizisi 8. Gün’ün konusu kesinleşti bizde sizlere 8. gün hakkındaki bilgileri tüyoları özeti iletelim bu sayfadan..

8. Gün Dizisi Konusu ve Özeti : Öncelikle belirtelim ki dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Ay yapım dizilerine sahip çıkan iyi bir yapım şirketi. 8. Gün dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı oturuyor. 8. Gün dizisinin oyuncularına bakacak olursak başrolünde Burcu Biricik‘in yer aldığı yapım Şubat ayında Atv ekranlarında başlayacğı belirtildi. Peki 8. gün dizisi neyi konu alıyor ne izleyeceğiz?

8. Gün Dizisinin konusu: Dizi önemli projeler yürüten yazılım mühendisi Şehnaz’ın bir uçak kazası sonucu şüpheli ölümü ve bu ölüme inanmayan kızı Bahar’ın (Burcu Biricik), annesinin geliştirdiği yazılım programının peşindeki silahlı adamların rehin almasıyla gelişen olayları konu alacak. Yani bir kaçış kovalama aksiyon tarzı bir dizi bekliyor olacak bizleri. İçinde elbette aşk ve gerilim de izleyeceğiz 8. gün dizisinde.

Atv de ekrana gelecek olan 8. Gün Dizisinin Konusu ve Özetini sizlere sunmaya çalıştık. Aşk, aksiyon ve gerilimin bir arada olacağı 8. Gün, Şubat’ta ATV’de başlayacak. Dizi hakkında fragman ve geniş özeti ile tüyolarını çıkınca buraya ekleyeceğiz. Sizlerde 8. gün dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Atv 8. Gün Dizi Fragmanı burada..

https://www.youtube.com/watch?v=SG77g6T8RSg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017