Atv de 2018-2019 Sezonu Hangi Diziler Başlayacak? Yeni Diziler

Atv de 2018-2019 Sezonu Hangi Diziler Başlayacak? Yeni Diziler… Atv kanalı yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Yeni yıldan itibaren yayınlanacak olan dizilerin bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. Önceki sezonda çok iddaalı diziler yayınlayan Atv yeni sezonda da aynı başarısını göstermek istiyor. Atv yeni sezon ekranında yayınlanan dizileri sıralayalım. Sizler bu dizilerden hangilerini izleyeceksiniz? Yoruma beğendiklerini ve merak ettiklerini yazabilirsiniz.

Atv 2018 2019 ekranında Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanmaya devam edecek. Bir Karadeniz dizisi olarak ekranlara gelen dizi de kadına şiddete tepki anlatılıyor. Şiddet gören bir kadının kaçışı ve onu koruyan kollayan bir Karadenizli yiğit. Osman Sınavın projesi olan Sen Anlat Karadeniz’de senaryosunu da sinegraf yazıyor. Çekimleri Trabzon yaylalarında yapılan dizinin başrollerini İrem Helvacıoğlu , Ulaş Tuna Astepe, Burcu Biricik, Öykü Gürman oynuyor. Sen Anlat Karadeniz’in hikayesi çok beğenildiği için yeni sezonda da devam etmesi bekleniyor.

ATV yeni sezonda yayınlanacak olan dizilerden birisi de 8. Gün… 8. Gün dizisini Ay Yapım üstlenirken Volkan Sümbül ve Toprak Karaoğlu senaryosunu yazıyor. Dizinin yönetmenliğini Hilal Saral yapacak. 8. Gün dizisinin konusu da diğer dizilerden farklı olduğu için dikkatleri ilk bölümü ile üzerine çekmeye başladı. Yazılım mühendisi olan Şehnaz bir uçak kazası sonucu hayatını kaybeder. Ama ölümünün ardındaki sır perdesini arayan kızı olacaktır. Bahar annesinin öldüğüne inanmaz. Yazılım programını ele geçirmek isteyen mafyanın bu işte bir parmağı var mı? Bahar bunları araştıracak. Bizde bu dizinin içindeki aksiyonu gerilimi ekranlarda yaşayacağız.  8. Gün dizisi oyuncuları ise Burcu Biricik,Buğra Gürsoy, Ayça Bingöl ve Musa Uzunlar.. 

2018 2019 atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değiliz dizisi de çok merak edildi. Masum Değiliz dizisi Koliba tarafından yapılıyor. Dizinin yönetmenliğini Levent Türkkan yapacak. Masum Değiliz dizisi oyuncuları da Damla Sönmez, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Uraz Kaygılaroğlu… Masum Değiliz dizisi konusu ve başlama tarihi de hala merak konusu.

ATV 2018 2019 sezonunda  da çok beğenilen dizi ve programlar ile ekranlarda olacak. Atv nin efsaneleşen programları olan Müge Anlı, Kim Milyoner Olmak İster yeni sezonda da devam ederken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kanatsız Kuşlar, Kırgın Çiçekler de yeni sezonda yayınlanacaktır. Kesinleşen bilgilerle konumuz güncellenmeye devam ediyor. Takipte Kalınız.

YORUMLAR

 1. ATV ekranlarında başlayacağı bildirilen ve merakla beklenen BU ŞEHRİN ÇOCUKLARI dizisi ne zaman başlayacak tüm geçler bu dizi merak ediyor.

 2. Bu şehrin Çocukları dizisinin başlamasını çok istiyoruz başlasın artık güzel bir senaryo gençler merakla ekranla gelmesini istiyor.

 3. Tekrar baslasin lutfan tekrar istiyoruz cennetin gozyaslari tekrar istiyoruz……

 4. Evet istiyoruz cennetin gozyaslari baslasin……

 5. Cennetin gozyashlari cok istiyorus tek turkiye degil ozbek turkmende

 6. Kırgın Çiçekler’in devamını istiyoruz

  1. Kırgın Çiçekler başlasın …

   1. tamam başlatırız…

 7. Kırgın çiçekler nezaman baslicak

  1. a2 kanalında başlıyor zaten oradan açın

 8. Biz dizimizi tekrar istiyoruz.

 9. Kırgın çiçekler tekrar başlasın biz dizimizi istiyoruz. Lütfen tekrar başlasın

  1. Tekrar başlaaaaasin

 10. Kırgın çiçeklerin devamını istiyoruz lütfen devamı gelsin

  1. Eveeeeeet devami gelsin

 11. Aynen Kırgın Çiçekler bitmesin yaa

 12. Noldu kirgincicekler devam etsin 4sezonda lütfen kırma bizi güzel dizi devam etsin

 13. Ben herzaman tatildeyim

 14. Olur lütfen kirgincicekler bitmesin 4sezonda olsun uzmeyin beni allah aşkına bitmesin

 15. Kirgincicekler 4sezon devam etsin lütfen üzen beni nolur

 16. Sen Anlat Kara Deniz güzel tutulsun kış dizisi olsun lütfen 8 gün güzel dizi aksiyon severim Kış Dizisi olsun Lütfen

  1. evet sen anlat karadeniz hiç bitmesin noluq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.