Atv Her Sezon Şampiyon Yeni Sezon Şarkısı Sözleri Video

Atv Her Sezon Şampiyon Yeni Sezon Şarkısı Sözleri Video… Atv yeni sezon fragmanı bomba gibi olmuş. Hareketli bir şarkı eşliğinde tüm dizi ve program oyuncuları fragmanda oynuyor. Yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm dizilerin bilgilerini fragmandan öğrenmiş oluyoruz böylelikle.. Fragmana göre de Atv de başlayacak olan dizileri sizlerle paylaşalım.

Atv yeni sezon fragmanında Atv ye reyting 1. liği kazandıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz var. Sonrasında Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım yer alıyor. Seven ne Yapmaz dizisi oyuncuları de fragmanda.

Kanatsız Kuşlar dizisi başrol oyuncuları olan Deniz Bolışık ve Fatih Al fragmanda yerini aldı. Seren Şirince ve Yusuf Çim’in de başrol oynayacağı Seven Ne Yapmaz dizisi yeni sezonda atv de olacak.

Atv de yeni sezon başlayacak bir diğer dizi de Cennetin Gözyaşları. Cennetin Gözyaşları Berk Atan ve Almila Ada başrolü paylaşacaklar. Aşk ve Mavi nin başrolleri Emrah ve Burcu Kıratlı da yeni sezonda yerini alıyor.

Kırgın Çiçekler dizisinin 5 başrol kızı da vardı. Eylül Cemre Kader Songül ve Meral hepsi fragmanda olduğuna göre yeni sezonda gösterilen cenaze töreni sahnesi de muhtemeln rüyadan ibarettir.

Ve Atv nin demirbaşı… Müge Anlı.. Müge Anlı yılların verdiği deneyimle her sezon seyirci karşısına daha tecrübeli çıkıyor. Her sezona da başarı imzasını atıyor. Atv nin diğer gündüz kuşağı programı sunucusu olan Esra Erol da format değiştirse de yeni sezonda da atv de olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=sJmCLdPABPE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.