Atv Kardeşim İçin Dizisi Oyuncuları Özeti Konusu Fragmanı (Timur Acar)

Çok yakında yeni sezon için hazırlanan bir dizi daha Atv de ekrana gelecek. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kardeşim İçin Dizisi Oyuncuları Özeti Konusu Fragmanı (Timur Acar) başrolünde oynayacağı dizinin konusu içeriği özeti ve fragmanı merak konusu oldu. Atv 2017 yeni yaz sezonu için oldukça iddialı bir yapımın daha hazırlıklarına başladı.

Kardeşim İçin Dizisinin Yapımcılığını üstlenen Filmevi Yapım’ın oldukça başarılı işleri var daha önceden. Sadece yaz sezonu için düşünülen ve çekimlerine ileriki günlerde başlanacak olan Kardeşim İçin Dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlenecek, bakalım başarılı olacak mı?

Timur Acar Kertenkeleden sonra önemli bir rolde oynamamıştı hiç bir dizide. ‘Kardeşim İçin’ dizisinin başrollerinde kimler var oyuncu kadrosunu kim oluşturuyor diye baktığımızda ‘Çakallarla Dans’ serisi başta olmak üzere yaşı ilerlese de hala çakı gibi olan ‘Kertenkele’ dizisinden hepimizin tanıdığı ve aşina olduğu Timur Acar ve son olarak ‘Seviyor Sevmiyor” dizisinde aktif bir rol alan Gonca Sarıyıldız yer alacak.

Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız Kardeşim İçin dizisinde başrolde oynayacaklar. Onun dışında kadroda oldukça zengin isimler de var ancak yaz aylarından itibaren yeni sezon hazırlıklarından dolayı dizi kadroları sınırlı kurulabiliyor. Kardeşim İçin dizisi çok yakında Atv’de başlıyor!

Kardeşim için dizisinin henüz detayları kesinleşmese de oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Sizlerde bu dizide rol görev almak istiyorsanız lütfen yapımcı ile irtibat kurabilirsiniz. Sitemize yorum yazarak da bilgi alabilirsiniz. Kardeşim İçin dizisi Çekimleri henüz başlamadı ama önümüzdeki günlerde başlaması muhtemeldir.

Kardeşim İçin dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun bize. Sizce bu dizi tutar mı izlenir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=WY-MYFSHSM8

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.