Atv Kocaman Ailem Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak?

Atv ekranlarında sevilerek izlenen ve ilk bölümü ile oldukça merak edilen yeni dizi Kocaman Ailem yaz aylarının neşe kaynağı olmaya aday bir dizi. İlk bölümünü izleyemeyenler için Atv de yeniden ekrana ne zamanlar geleceğini merak edenler için Kocaman Ailem Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? konumuzu açmaya karar verdik.

Kocaman Ailem Dizisi 31 Mayıs perşembe akşamı saat 20.00 da ilk bölümü ile ekrana geldikten hemen sonra saat 22.30 da yeni bölümün tekrarı yani 1. bölüm yeniden başladı. İlk bölümü izleyemeyenler dizi biter bitmez ilk bölümün tekrar yayınlanması ile birlikte kaçıranlar yeniden izleyebildi. Ancak buna da yetişemeyenler üzülmesin.

Çünkü Kocaman Ailem Dizisinin tekrarları ertesi gün yani Cuma günü saat 10.00 da yeniden yayınlanacak. Bununla da kalmayacak ve Kocaman Ailem Dizisinin tekrar bölümleri sahur özel programından önce bir çok kez tekrar edilecek ve izleyici çekilmeye çalışılacak.

Bildiğiniz üzere ne kadar çok tekrar olursa o kadar izleyici topluyor diziler. Sen Anlat Karadeniz dizisi elbette güzel bir dizi ama Atv o kadar çok tekrar etti ki artık hemen hemen tüm izleyici kitlesine duyurdu diziyi. Dolayısı ile Kocaman Ailem Dizisi de ne kadar çok tekrar yayınlarsa izleyenler o derece hem diziye hakim oluyor hemde kaçıranlar fırsat bulup diziye yakınlaşıyorlar.

Atv Kocaman Ailem Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? Dizi ilk bölümün tekrarını dizi biter bitmez yayınladıktan sonra cumartesi günü de 2 tekrar verecek. Önce Saat 15.40 da yayınlanacak olan Kocaman Ailem dizisi daha sonra gece 03.30 da yeniden Atv ekranlarında sahur programından hemen sonra başlayacak.

Kocaman Ailem dizisi reytingleri de oldukça merak ediliyor. Çünkü bu kadar sıcak bir dizinin nasıl reyting alacağı oldukça merak konusuydu. İşte Kocaman Ailem dizisinin aldığı reytingleri merak edenler için resmi sonuçlar: Kocaman Ailem dizi reytingleri Not: Kocaman Ailem dizi tekrarlarının gün ve saatlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Not 2: Kocaman Ailem dizisinin pazar günü de tekrar yayınlanacak olmasını hatırlatmak isteriz. Kocaman Ailem yeniden izlemek isteyenler için son bölümünü Pazar günü saat 15.55 den itibaren Atv de izleyebilirsiniz. ATV’nin yeni dizisi Kocaman Ailem yayın hayatına merhaba dedi.

İlk bölümü kimler izledi / beğendi?
Kimler izlemeye devam edecek?
Ne kadar reyting alacağını tahmin ediyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Atv Kocaman Ailem Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2018