Atv Yaralı Eda Cemre Baysel Kimdir ? Hangi Dizide Oynuyordu

ATV kanalında yayınlanacak 2019-2020 sezonu dizisi için imza atan Cemre Baysel kimdir ? Dizi içerisinde Yaralı Eda kimdir diye kendisini merak ettiğimiz güzel ve genç oyuncuyu yakından tanıyalım. Henüz 20 yaşında olan Yaralı Dizisindeki Eda karakterini kim oynuyor ve daha önce hangi dizilerde oynamıştı? Cemre Baysel’in sevgilisi ve instagram hesabı hakkında detaylar konumuzda.

Atv Yaralı Eda Cemre Baysel Kimdir Hangi Dizide Oynuyordu

Cemre Baysel Kimdir ?

5 Şubat 1999 doğumlu henüz üniversite öğrencisi olan Cemre Baysel Kimdir ? Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde halen okumaktadır. Ailesinin de desteği ile medya ajansına kayıt olan Cemre henüz 15 yaşında iken lise yıllarında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Güzelliği ile yönetmenlerin aklında kalan genç yeteneğe 2019-2020 yılında ATV kanalında yayınlanacak Yaralı dizisi için baş rol teklifi geldi. Senaryoyu hem kendisi okuyan hem ailesi ile teklifi paylaşan Cemre oyunculuk yapmaya karar verdi. Kendisini yeni yılda Yaralı dizisindeki Eda karakteri ile izleyeceğiz.

Cemre Baysel Kimdir

Yaralı Eda Hangi Dizide Nerede Oynuyordu?

Genç yaşında olması dolayısı ile sadece dört deneyimi olan ancak yeşil gözleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bir oyuncudan bahsediyoruz. 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile başladığı oyunculuk deneyimine devam etmiş İsimsizler dizisinde rol almıştır. Biz ise kendisini en iyi TRT1 kanalından hatırlıyoruz. Geçtiğimiz sezonda Elimi Bırakma dizisindeki Melis rolü ile dikkatleri üzerine toplamış Türkiye’nin tanınan yüzleri arasındaki yerini almıştı. Melis rolü ona ATV’de bu sezon yayınlanacak yeni dizi Yaralı Eda karakterini hediye etmiştir. 2017 yılında kısa bir süre Payitaht Abdülhamid dizisi içerisinde de rol alarak kısa sürede dört ayrı projede oynamıştır. Yeni yılda ise Rambo Serdar kimdir onun sevgilisi kimdir diye merak edilecek sorulara yanıt olacak baş rol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. İlk baş rol oynayacağı dizi için çok heyecanlı olan Cemre sizin desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyor. Ekranların yeni yüzü diyebileceğimiz Cemre Baysel’in instagram hesabından ya da kunumuz altından ona eleştirilerinizi iletmek ister misiniz? Kendisini sosyal medyada @cemrebaysel tagı ile bulabilirsiniz. Resim öğretmeni olarak mezun olacak Cemre Hanım’ı ekranlarda daha çok izleyeceğiz. Yeni dizideki başrol oyuncusu Yaralı Eda’ya hayatında başarılar diliyoruz.

Yaralı Eda Hangi Dizide Nerede Oynuyordu

YORUMLAR

  1. Elimi birakma finalmi yapdy neden ayryldyki ben sezon final yapdy diye bilyordum

    1. Sezon finali yaptı cemre diziden ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.