Atv Yeni Sezon Tanıtım Filmi Fragmanı (2017-2018) Video izle

Atv Yeni Sezon Tanıtım Filmi Fragmanı (2017-2018) Video izle.. Atv yeni sezonda yayınlayacağı diziler için genel bir tanıtım filmihazırlamayı planlıyor. Aslında bunu yeni sezona yaklaşırken tüm kanallar yapıyor. Yeni sezonda yayınlanması kesinleşen dizilerin oyuncularıyla fragman hazırlanıyor.

ATV YENİ SEZON DİZİLERİ HAKKINDA BİLGİLERİ VE FRAGMANDA YER ALAN ŞARKI İÇİN TIKLAYINIZ…

Atv önceki sezon sonunda sezon finali yapan diziler yeni sezon hazırlıklarını tamamlıyor. Yaz sezonunda yaynlanan dizilerde yeni sezonda devam edebilme şansı yakalayacaklar. Bu onların yaz sezonunda izlenme oranlarına bağlı. Yaz sezonunda Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlardı. Kanatsız Kuşlar dizisi yayınlandığı gün olan perşembe gününde reytinglerde ilk sırayı alıyor her zaman.

Kanatsız Kuşlar ağustos ayı reytingleri aynı başarıyla giderse yeni sezonda devam edecektir. Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Aşk ve Mavi dizileri de yeni sezonda devam edecek olan diziler arasında.  Atv yeni sezona çok iddaalı geliyor.

ATV YENİ SEZON DİZİLERİ HAKKINDA BİLGİLERİ VE FRAGMANDA YER ALAN ŞARKI İÇİN TIKLAYINIZ…

Atv de yayınlanan bu diziler hep gününde ilk sıraları alan diziler. Atv yeni sezon fragmanında da dizilerin başrol oyuncuları ile kıpır kıpır bir tanıtımı yayınlanıyor. Atv yeni sezon fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sJmCLdPABPE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.