Atv Yeni Sezon Tanıtımı 2019 2020

Geleneksel Atv yeni sezon tanıtımı 2019 2020 fragmanını yayınladı. Fragmanda çalan müzik gösterilen doğa ve manzara eşliğinde oynayacak dizilerdeki oyuncular nefesleri kesti.

Atv Yeni Sezon Tanıtımı 2019 2020

Atv Yeni Sezon Fragmanı

Fragmanda özellikle Sen Anlat Karadeniz oyuncuları ve Hercai oyuncuları ön planda tutuldu. Çalan müzik eşliğinde oyuncular ile verilen güzel sahneler set dışı görülmeyen kareler bulunuyor. Olmaz ise olmazı ise Karadeniz’in eşsiz manzarası. Çok güzel yeni bir sezon izleyeceğimizin ilk sinyalleri 2019 2020 yeni tanıtım filmi ile hepimizi heyecanlandırmaya yetti.

Atv Yeni Sezon Fragmanı

Siz bu sezon hangi kanalın takipçisi olacaksınız ve beklediğiniz dizi hangisi ? En çok merak ettiğiniz ATV dizilerini bize yorumlar hakkından yazınız. Eylül itibari ile ilk bölümleri yayınlanacak ve ay başında ise fragmanları çıkacak dizilerin setlerinden ilk kareleri yeni sezon tanıtım videosunda izleyebilirsiniz. İşte ATV’nin resmi olarak yayınladığı oyunculardan oluşan muhteşem intro müziği eşliğindeki o kısa film. Tabi ki Oktay Kaynarca’nın oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi vazgeçilmez.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Atv Yeni Sezon Tanıtımı 2019 2020 (1 Yorum)

  1. Ben en cok. Hercai dizisini merak edyorum 13 eylül sabirsizlikla bekleyorum Miran ve Reyyan sizi çok seviyorum tabikida En teşşkurde Atv kanalna sizi çok teşşkur ederim

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2019