Avlu 31 mayıs Kalbim dayanmak artık kolay değil bırakacak gibisin şarkısı

Avlu 31 mayıs Kalbim dayanmak artık kolay değil bırakacak gibisin şarkısı.. Avlu dizisinde 31 Mayıs yayınlanan 10. bölümü gerçekten yürekleri sızlattı. Dizinin başrol oyuncusu olan Deniz’in kızı Ecem öldü. Dizinin yeni bölümünde Ecem’in öldüğü haberi Deniz’i yıkıyor.

Cezaevindeki tüm kadınlar da bu ölüm haberi ile çok üzülmüştür. Herkes üzülürken Kudret sadece olanları izler. Deniz kızı Ecem’in cenazesine katılmaya gider mezarlıkta kızının çocukluktan gençliğe sonrasında ise cenaze arabasındaki hali tüm seyircileri ağlatır. Seyircilerin ağladığı bu sahnelerde de bazı şarkılar çalar bu şarkılar daha da duygulandırır seyircileri.

Deniz kızının cenazesine katılır ve mezarından bir avuç toprak alır.  Bu toprağı da gelir hapishanedeki yatağının yanına kavanoza koyar. Artık günlerin gecelerin bir anlamı kalmaz Deniz için. Avlu dizisinde 31 Mayıs perşembe akşamı da bu cenaze sahnelerinde şarkılar. Neşet Ertaş ‘ın türküsü çok anlamlı bir anda çalmıştı.

Avlu dizisinde sonrasında ise Deniz kızının cenazesine katıldı . Bu sahnede çalan Fikret Kizilokun seslendirdigi Kalbim şarkısı sözleri aşağıda paylaşıldı.

Kalbim
Neden hep olmazlarda
Neden hep çıkmaz sokaklarda
Kalbim
Dayanmak artık kolay değil
Bırakacak gibisin yarı yolda
Sevdin olmadı
Bir dünya istedin kardeşçe
Olamadı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018